:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: -------aradıgınız kişiye şu an ulaşılamıyor-----
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
icon1.gif arad???n?z ki?iye ?uan ula??lam?yor Big Grin
--------------------------------------------------------------------------------

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, l?tfen daha fazla aray?p benide bo?a oyalamay?n?z

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, sende enayi gibi ar?yosun he

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, ?imdi s?rf ula??lam?yor diye adama mundar deme sak?n

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, l?tfen art?k vazge? aramaktan, bug?n tam 30 kere arad?n, amma da inat??s?n be

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor,
derrrmi???iiiiimmm!!
al hadi al ba?l?yorum

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, ula??labilir o kadar adam varken sen kalkt?n ula??lamayan? ar?yosun iyimi

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, tahmin etti?in ?zere ya telefonu kapal? ya ?arj? bitti ya kapsama alan? d???nda yada telefonu kapt?rd? salak!

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, ula??rsan telefonu z?rt p?rt kapat?p durmas?n, onu arayana dert anlatmaktan ba?ka i? yapam?yorum, kapal? tutacaksa ne diye telefon al?rlar bilmemki

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, ula??labilir hale geldi?inde ben arad???n? haber ederim, e bunun i?in para al?yoruz dimi

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, istersen ben seninle konu?abilirim, 24 saat bu hat aras?nda can?m s?k?l?yo nolur iki ?ift lafta benle edin

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, kimbilir ne halt kar??t?r?yoki kapam?? telefonu

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, haz?r ona ula??lam?yorken; bu ak?am bo?musun

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, mobil telefon kapal? yada kapsama alan? d???nda olabilir, l?tfen daha sonra tekrar deneyiniz............................
bi cevap versene denyo ?ene patlat?yoruz burda dimi, insan bi te?ekk?r eder

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, ?imdi diceksinki sen nerden biliyosun, e bu da benim i?im

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, bi notunuz varsa l?tfen buraya b?rakmay?n kaybolur, o kadar insan?n notuna nas?l yeti?eyim bi ba??ma

-arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor, nedenini ??renmek i?in 1'e, not b?rakmak i?in 2'ye, arad???n?z ki?iden vazge?ip benden randevu almak i?in 3'e bas?n?z

arad???n?z ki?iye ?u an ula??lam?yor. l?tfen ba?ka bir zaman tekrar aray?n?z. aramazsan da araama yar araaama yar araama, zaten merhem olmazs?n sen g?n?l yaraa?ma.

- caniiim? aradiginiz ki?i yok caniiim. sacim guzel miii?

-arad???n?z ki?iye her zaman ki gibi ula??lam?yor art?k aramay?n yaw bende insan?m evde ?oluk ?ocuk ekmek bekliyo

arad???n?z ki?iye ?uanda ula??lam?yor
a- arad???n?z ki?i size g?c?k olabilir
b- me?kul durumda olabilir
c- can? a?mak istemiyor olabilir
d - hi?biri

arad???n?z ki?iye ?uanda ula??lam?yor l?tfen daha sonra tekrar....
-alo naciye hi? ?yle bant kayd? taklidi yapma yemezler

arad???n?z ki?iye ?uanda ula??lam?yor l?tfen daha sonra tekrar deneyiniz..
-denerim denemem sana m? sorcam bant kayd? karde?im

bu bir bant kayd?d?r numaray? eksik girdiniz
-ama arad???n?z ki?iye ?u anda ula??lam?yor operat?r bey
h? tamam o zaman
Eline Y?re?ine Sa?l?k G?zel Payla??mBig Grin
tşrkler nuran güzel paylaşımm =)

aradığınızı sansdığınız kişi aslında yok kardeşim sen kimi arıosun dünyayaa dön alooooooo
Big GrinBig Grin çok güzelmiş cnmcm...Big Grin paylaşımın için tşk ler..
Big GrinBig GrinBig Grin aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. sevgilin benim yanımda rahat bırak lan bizi sefişios Big GrinBig Grin cem yılmazın esprisini de yazmassak olmas Big GrinBig GrinBig Grin
Begendİgİnİze Sevİndİm