:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
56837027_LPSKKLDTJRKVMMK.jpg

SEN....

Hayatsın bende sonsuza dek sürücek bi hayat vazgeçilmezim sonsuz sevdam......

SEN......
hjertehjertergiflh1.gif

Şu hayata umutla mutlulukla bakabilme sebebimsin...

SEN..
GünEşim,gcelerimi aydınlatan herşeyimsin kaderim seni iyiki tanımışım bu yürek senin var ettigin ışıkla yaşıyo..
hjertehjertergiflh1.gif

SEN...........

Yoluna ölebilcegim sen sevdam sonsuzlugum sana söz veriyorum SEN hep benim hayatımda olucaksın

SEN.....

Çıglıklarımı duyan bana o ışıgı getiren o sevgiyi yüregime taşıyan sen iyiki varsın yaşamama sebebim

hjertehjertergiflh1.gif

SEN anlatılmazımsın SEN HERŞEYİMSİN SONSUZUMSUN İYİKİ VARSIN..........

ÇİLEK(HİLAL)
pics01542152ny6.jpg

Masumdun bu sevgi hepde böyle kalmalıydı biizm sevdamız yüregimizin masumluguyla yaşıyoruz bu sevgiyi madem hep koruyalım bu sevdayı kirletmeyim......

Her sevgi gibi sıradan olmasın bizim sevgimiz masumm kalsınn kirlenmesin bu sevgii dokunmalarına izin vermiyelimmm..

Tıpkı ilk günkü tertemiz kalsın masum bi sevgi olarak bir ömür boyu birlikte olalım kirlenmesin bizim sevgimiz hep temiz kalsınn

ÇiLeK (HiLaL
ezberimsinxz6.png

Harika bir yazı olmuş... Valla dayanamadım Üstünde oynama yaptım
SmileSmileSmileSmileSmileSmile

Sevgiyle KaL HiLaL...
iNAN NEDİCEGİMİ BİLMİYORUM GÜZEL YÜREKLİ HASAN......ÜSTÜNDE OYNAMA YAPINCA DAHADA GÜZEL OLMUŞ .....

Benden sana sonsuz teşekürler ya HARİKA OLMUŞ Böylee çookk tşkler...UMarım hayatında herşey diledigin giib olur EZBERİMSİN....

Umutla ve mutlulukla kal HaSaN SmileSmile

animation1968qp9dl0ax9hq.gif
harikaydı ya sağol yüreğine sağlık yüreğin dert görmesin Smile
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iNAN NEDİCEGİMİ BİLMİYORUM GÜZEL YÜREKLİ HASAN......ÜSTÜNDE OYNAMA YAPINCA DAHADA GÜZEL OLMUŞ .....

Benden sana sonsuz teşekürler ya HARİKA OLMUŞ Böylee çookk tşkler...UMarım hayatında herşey diledigin giib olur EZBERİMSİN....

Umutla ve mutlulukla kal HaSaN SmileSmile

animation1968qp9dl0ax9hq.gif

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Beğenmene Çok sevindim Hilalciğim..

Sevgiyle Kal...
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile:Smile
Yüregin dert görmesin BIRICIGIM ..Smile

Sevgiyle kal ..
seninde biricigimm sevgiyle kal....
MUHTEŞEM...
Sayfalar: 1 2