:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ağla sevgilim ben başladım ben
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Ağla sevgilim ben başladım ben

Sen simdi koyu fLoresan ISIKLARININ aLtinda gözyasLarinLa vedaLasiyorsundur, ugurLuyorsundur gözyasLarini bosLuga dogru....

ama hataLar adina agLama sevgili, pismanLikLar adina akmasin gözyasLarin, yapamadikLarimiza üzüLme sakin...

güzeL günLer adina agLa, yasadigimiz ve artik yasanmasini imkansizLastirdigimiz güzeLLikler adina agLa....

siradan oLmayisimiza ve anLasiLamayan askimiz adina agLa, sakin ha siradan akmasin gözyasLarin....

oLmayisima degiL oLamayisima agLa, öyLe bir agLa ki, gözyasLarinLa anlasiLsin siradan oLmayisin, öyle bir agLa ki koyu fLoresan ISIKLARININ aLtinda günes doLsun odana....

agLa sevgiLi agLa, agLa ki daha da cok anLayasin benim anLatamadikLarimi sana, agLa ki gözyasLarin kazisin anLasiLmayan beni gözLerine, gözyasLarini yüregine akitircasina agLa....

oLamadik, oLmak istemedik degiL, denemedik degiL, sabretmedik degiL, oLamadik iste....

bazi seyLer oLmazmis, bazi anLara hep gecikiLirmis, baziLari asLa tam oLamazmis, biz onLardaniz gaLiba sevgiLi....

baziLari anLasiLamaz ve anLatamazmis biz onLardaniz galiba....

sen simdi kiziyorsundur bitmekteki bana, rahat birak beni, karistirma kafami daha fazLa diye....

birakiyorum sevgiLi, aciLarimLa yüzLesmeye gidiyorum vücudumda yanitLayamadigimiz soru isaretLerinin kancaLarinin yok eden agirLigiyLa....

birakiyorum sevgiLi aciz yaraLi yarimLa buLusmaya gidiyorum biLinmeyene dogru.... tamamen tam oLmaya gidiyorum.

not: alıntıdır
Sen ağlama , onlar ağlasın ....

Sevg ...
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen ağlama , onlar ağlasın ....

Sevg ...
olmuyor be abim olmuyoooo
Olur olur ....

Sen ağlama diyom ... beni dinle sen .....

Sevg ...
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Olur olur ....

Sen ağlama diyom ... beni dinle sen .....

Sevg ...
tamam abim seni dinliyorum saol abim.....
Ha şöyle yavv .... SmileSmileSmile
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ha şöyle yavv .... SmileSmileSmile
abim iyiki varsın iyiki seni tanıdım ne mutlu bana Smile Smile
Aynı fikirdeyiz ... Seni tanımakda çok güzel , iyiki varsın ....

Sevg ...
baziLari anLasiLamaz ve anLatamazmis biz onLardaniz galiba....
teşekkürler esra güzeldi..
Esranın yüreği güzel , yazdıkları mı güzel olmayacak Siboş hanım SmileSmile

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3