:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen Bitanem
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

[YT]4eoH5koQUzs&feature[/YT]

SEN...

Herşeyimsin gözlerimde yüregimdesin cansın sen bendee gözlerim her dalgında seni görüyorum tüm rüyamlarda sen varsın hayalalerimde gerçegimde tek sen varsın..

SEN

Bitanem tek sevdigimsin benim canımsın senden canımdan asla vazgeçmem geçemem sensin olamam ben nefessiz cansın kalır orda ölürüm bitanemsin sen..

SEN

Farklıı bi şehirde olsan bitanem varlıgın nefes alışıma bile yetiyooo bitanem ayrılık bizi vursada bitanem sen hep kalbimde canımdasın tek sevdigimsin sen benimsin bitanem hep kalp acımazsa sevgi olurmu..

SEN

Bende hiç bitmeyen tükenmeyensin bitanem seni seviyorumm herşeyimsin kalp atışımsın...

SEN BİTANEM
TEK SEVDİGİMSİN

YAZAN:HİLAL
Yine çok özledim seni birtanem Yine yalnızlığım da alev alev yanan sen... Yoksun, düşüyorsun yaş olup gözlerimden Avunur oldum yokluğunda yanımda ki hayalinle Kuş olup uçamıyorum sana bu kadar yakınken Budur beni yıkan, en çok kahreden...
Tutunamıyorum ellerine, uzansam tutacakken Yeşereceğim gözlerinin yeşilinde, bir girebilsem..! Sen yabancı çiçeklere su verirken yüreğinden Ben soluyorum, kuruyorum hasretinden.. Bir bilebilsen, anlıyabilsen nar tanem Ben seni böylesine, ölesiye severken Sen yine el sallayacaksın bana, giderken Döndüğünde yaşadığın yalancı sevgilerinden Sığınacağın limanın ben olacağım yeniden Seni seviyorum, seni seviyorum birtanem...
SEN BENİM HERŞEYİMSİN !

Yaşamak için ihtiyaç duyduğum,
Soluk aldığım havasın sen.
Ümitsizliğe kapıldığım da,
Yarınlara ışığımsın sen.
Gerçeklerle yüzleşirken,
Ayaklarımın bastığı toprağımsın,
Bunaltan yaz sıcaklarında
Serinliği yaşadığım denizimsin.
İçim acıdığında yada
Sevincimi paylaşırken
Özgürce akıttığım göz yaşımsın.
Dertlerden sıyrılıp
Kendimi dinlerken
Paylaştığım yanlızlığımsın.
Yüreğimde sakladığım
endeğerli hazinem sevgimsin sen...
kimselere anlatamadığım
paylaşımı imkansız savaşımsın sen..
Aldığım nefeste
Bastığım her yerde
Baktığım her şeyde
Sen varsın.
Anla artık birtanem
SEN benim herşeyimsin.....

yureine saalık hilalcim, cok hostu o sewgi dolu yurein dert grmesin cnm..:$
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yine çok özledim seni birtanem Yine yalnızlığım da alev alev yanan sen... Yoksun, düşüyorsun yaş olup gözlerimden Avunur oldum yokluğunda yanımda ki hayalinle Kuş olup uçamıyorum sana bu kadar yakınken Budur beni yıkan, en çok kahreden...
Tutunamıyorum ellerine, uzansam tutacakken Yeşereceğim gözlerinin yeşilinde, bir girebilsem..! Sen yabancı çiçeklere su verirken yüreğinden Ben soluyorum, kuruyorum hasretinden.. Bir bilebilsen, anlıyabilsen nar tanem Ben seni böylesine, ölesiye severken Sen yine el sallayacaksın bana, giderken Döndüğünde yaşadığın yalancı sevgilerinden Sığınacağın limanın ben olacağım yeniden Seni seviyorum, seni seviyorum birtanem...

sagolun o güzel yüreklerden sevgi eksilmesin....
cilghin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN BENİM HERŞEYİMSİN !

Yaşamak için ihtiyaç duyduğum,
Soluk aldığım havasın sen.
Ümitsizliğe kapıldığım da,
Yarınlara ışığımsın sen.
Gerçeklerle yüzleşirken,
Ayaklarımın bastığı toprağımsın,
Bunaltan yaz sıcaklarında
Serinliği yaşadığım denizimsin.
İçim acıdığında yada
Sevincimi paylaşırken
Özgürce akıttığım göz yaşımsın.
Dertlerden sıyrılıp
Kendimi dinlerken
Paylaştığım yanlızlığımsın.
Yüreğimde sakladığım
endeğerli hazinem sevgimsin sen...
kimselere anlatamadığım
paylaşımı imkansız savaşımsın sen..
Aldığım nefeste
Bastığım her yerde
Baktığım her şeyde
Sen varsın.
Anla artık birtanem
SEN benim herşeyimsin.....

yureine saalık hilalcim, cok hostu o sewgi dolu yurein dert grmesin cnm..:$

sagol canım begenmene sevindim ayrıca bu güzel eşligin içinde sonsuz tşklerr herşey gönlünce olsunnn
Yüregim her sensizlikte ölüyo bitanem....Gel hadi ölürme beni sensizliklee