:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: KaD?NlAr (tAtlICaD?LaR)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
5wm2.png

1pt5.png

2ql7.png

1kn3.png

1qn7.png

1gf0.png
Saol Kankİ Devamini Beklİoruz
bunun devamı var mı bilmiyorum kanki..Big Grin
abartamayalim ya kadiniz diyeBig Grin erkekler olmasa napardiniz kisssCool ???bide bu konuya mi el atsakBig Grinvalla kimle atiscaktik merak etmiyor degilim,allahtan lez degilim,bak olmasalardi bide bu vardiBig Grin zaten varda:confused: nese bu konu asar beserBig Grin babam cagiriyor dermisim,allahtan var erkek irkiBig Grin yoksa kim tutcak beni:p
cadi olmak icinde yasim musait degilBig Grin tadimdan da yenmem haniCool
walla acıdım şimdi adama 1 yıl düşün sonra çık gel fıstık gibi hatunu gor yatakta sorulacak soruya bak gecemı güzel olim yoksa gündüzmü
sagoLasin nurdan=)
nerden tatlı cadı oluyor yaw o kadar tatlıkı ınsana batıyorBig GrinBig Grin
ewet güzel bir uyarlama güzel senaryo kadınlşarın cadı olduğu aşikar fakat kadınların ne istediği yanlış hepsinin ayrı bi derdi var bir kadın bana göre farklı adetleri farklı dili olan devlete benzer ne dilinden anlarsın nede örf adetlerindenSmile o devlette yaşamak yada o devletle yaşamak içinde o devletin kurallarına uymak zorundasındır kim ne derse desin mutlaka kız arkadaşı için değiştiği konular hal ve hareketleri olmuştur bana göre tabiSmile