:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Yetim Sevda Gibi...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Tükenmişti o bakışlar,ardısıra gelen ayrılıklar yüreğindeydi.Gözleri bir çare olur görmez sevenin,yüreğinde yetim bir sevda...Kahrolduğun nokta ise gözlerinden akan ve yanaklarına kadar süzülen veda gözyaşlarıdır..Sonra gittiğin her yerde onu ararsın ,bulamamak içinde vardır ama o umudu bile hep içinde saklarsın..

Unutmakmı, asla be gülüm!Bunu düşünmen bile hata olsa gerek,yüreğim seni unutsa o yüreği kendi ellerimle parçalarım yeminim olsun!Yetimdir yüreğimdeki sevgi,yoksun ya ama asla ve asla seni unutacak kadar aciz ve zayıf değildir,dahası o güç yoktur onda..Gelişigüzel sevdalara yelken açmadık biz,yetim kalacağınıda bilmiyordum hiç düşünmemiştim,ki ben o sıralar zaten başka bir şey düşünemiyordum,Seni seviyordum,seviyordum,seviyordum...Hala da seviyorum be gülüm..

Seni yaşayamamak bir hapis,seni görememek bir ölüm,seni sensiz sevmek ölüm ne ki!!ölüm az be gülüm..

Özlemlerin en büyüğü var yüreğimde,bu hasretlik çekilmiyor gel bile diyemiyorum sana be gülüm..Gelemezsin biliyorum bunu geçen yaz kabullendim,zorda olsa kabullendim..Artık yetim kalmıştı sevdamız,yaralı bir ceylan gibi idi artık her an ölümü bekleyen biçare....
Özlemlerin en büyüğü var yüreğimde,bu hasretlik çekilmiyor gel bile diyemiyorum sana be gülüm..Gelemezsin biliyorum bunu geçen yaz kabullendim,zorda olsa kabullendim..Artık yetim kalmıştı sevdamız,yaralı bir ceylan gibi idi artık her an ölümü bekleyen biçare....
çok güzel yazmışsınız.. teşekkürler..
Ben teşekkür ederim...
Canımsın ,

Yazıların çok güzel , lakin bu yazıların sahibi kim bilinmiyor . Kişisel olması lazım ki burda yayınlana . Bir cevap dönersen seivinirim . Aşağıdaki linkleri kontrol et bakalım .

xxx forum
yyy forum
zzz forum

ve daha örnekleri var ....

Sevg ...
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canımsın ,

Yazıların çok güzel , lakin bu yazıların sahibi kim bilinmiyor . Kişisel olması lazım ki burda yayınlana . Bir cevap dönersen seivinirim . Aşağıdaki linkleri kontrol et bakalım .

xxx forum
yyy forum
zzz forum

ve daha örnekleri var ....

Sevg ...

Pardon müsait bir yere taşıyabilirsiniz ben burayı uygun bulduğum için burada paylaşmıştım kardeşim..
Seni yaşayamamak bir hapis,seni görememek bir ölüm,seni sensiz sevmek ölüm ne ki!!ölüm az be gülüm..

Çok güseldii emeğine sağlık abicim Wink
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pardon müsait bir yere taşıyabilirsiniz ben burayı uygun bulduğum için burada paylaşmıştım kardeşim..

Önemli değil , hemen taşıyorum ilgili yere ....

Sevg ...