:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sonsuza dek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
67009987is5.jpg

Seni tanıdıgımda vazgeçilmezim olucagımı hiç düşünmemiştim herşey sıradandı benim içinn baştaa...

Ama sonra kalbimin kilitinin kırıldıgını anladım içimdeki biri vardı ilkdi bu ilk kez kalbime birisi girmiştii... sen hayatıma giren en mükkemmel en harika şeysin...

Kalbim bana ait degil artık bi başkasına aitt..
İlk kez snein gözlerine baktım ilk kez senin ellerini tuttum ilkleri mutllukları sende yaşadım..

Gözlerine baktıgımda sevgiyi ışıgı gördüm o ışık benim kalbime girdi beni mutluluklara sürükledi.......

Tarihi bi kente başladı korkarak başaldım bu sevdaya gelmeni istemedim ama bu tarihi kentte başladı sevdamız bu tarihi kentte nice aşklar yaşandı ve çogunun sonu ayrılık oldu ya sende bi gün gidersen dedim ama öyle olumıcakı bunuda biliyorum biz bu kentte sevdamızı kazıdık şimdi her sokakta tarihi evlerin arasında tarihi yazılıcak biz varız....

103fr5.jpg
Birisine ilk kez seni seviyorum demiştim,senin yanındayken zaman öyl eçabuk akıyodu ki sensizkende adeta zaman duruyodu hep uyuyodum çünkü rüyalarımdada sen vardın sensizlige bi an bile tahammül edemiyorum...

Sen benim ilk sevdamsın,mutlulugum,umudum,yarınımsın...ilk kalp sızım sana söz veriyorum ilkimdin sonum olucaksın sonuza dek seni sevecegim sonsuza dek ilk sevdam sonsuza dek parmagımdaki bu yüzünler çıkımıcak SONSUZA DEK sen olucaksın yüregimdee
YAZAN: HİLAL
3hanshandgs5io1.jpg
Emegine saglik Hilal..

Her ne kadar yorum yazamasamda paylasimlarin bir harika..Hepsinizde begeni ile okuyorum..
Yuregin guzelliklerle dolsun..

Bu denli guzel paylasimlar icin Tesekkurler...

SmileSmileSmile
SAGOL CANIM BEGENMENE SEVİNDİM YÜREGİNDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmile
Güzeldi Teşekürler..