:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen Giderken çocuksu Tebessümüm De Soldu:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
kaan_ozgun.jpg

Seni tanıdıgımda yeniden dogmuştum ben yeniden bebek olmuştum şımarık asi olmuştum seninle yeniden dogdum yeniden hayata merhaba dedim hepde büyük bir mutluluk ve tebessümle....

Sen büyüüdükçektin hayata yeniden hazırlıcaktn tüm zorluklarla mücadele etmeyi ögreticektin konuşmayı yürümeyi yaramazlıklarıma katlanıcaktın hayatım nefes alışım...

Masumdum yeniden dogmuştum ve yeniden seni sevmiştim bi bebek herşeyden habersiz bi çocuk en güzel yüregiyle sever ya işte bende seni öyle sevdim tüm masumlulugumlaaa
bebe2.jpg

Bigün gidecegini hiç düşünmedim içimdeki bu masum çocuk yaramaz çocugu sen büyüdüyodun ellerimi yüregimden hiç gitmicegini düşündüm ama sen...

Gittin bu masum çocugu yüzü gülenn hayatta tebessümle bakan çocugu sende terkedip gittin şimdi ne yüzümde bi tebessüm yok umutsuzluk masum sevginin yıkılışı varr senin gidişin tebbessümüde götürdü benden...GİTTİN seninle dogan çocugu yalnız karanlıkta gülücüksün tebessümsüz bıraktınn sen sadece gitttinnnn...

YAZAN:HİLAL ÇİLEK
19.12.2007

35cl8.jpg
Dilerim o çocuksu tebessümün tekrar yine etrafına neşe saçar Biricigim Smile ..

Sevgiyle Kal ..Teşekkürler ..
o tebessüm yine neşe saçıyo BİRİCİGİM....
TÜM MUTLKULUKLAR O GÜAZEL YÜREKTE OLSUN
SONSUZ SEVGİLERİMLESmile
çok güzel yazmışsın güzel yürekli kardeşim her şey gönlünce olsun...
SAGOL ABLACIM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN...
SadSad Bişey Diyemiyorum ...tşklerr