:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: «..oySa.. »
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
´eLLerimi tut´ dEdi adam..
´öyLe bir tutki ; bıraktıqında, beni ayakta tutSun tutu$un..´

31511440yy0.jpg

Siqara dumanında qeLiyorsun bana bir yudum sevqiyLe… Ve o bir yudum sevqi umut oLup akıyor yüreqime..

Ah sevqiLi, kendi kendine oyunLar oynayan bir çocuk qibi oyunLar kuruyorum üstüne..
Ve oyun sonLarında daha bir umutLanıp bekLiyorum qeLeceksin sen diye..

Bir qün i$e qiderken yerdeki kareLere dikkat ederek iLerLiyorum meseLa yoLda..
Seviyor sevmiyorLar diLimde yer etmi$, bir kare seviyor bir kare sevmiyor diyor senin için..
Oyun bu ya i$te; istiyorum ki seviyorda bitsin kareLer, sevmiyorda biterse yanLı$ saydımLarLa avutuyorum bu sefer kendimi..

Sonra; yoLda qiderken yine, duyduqum iLk $arkı ondan qeLsin diyorum, sebepsiz yeni bir oyun daha koyuyorum hemen önüme..
Sevmiyor diye çıktıysa heLe o kareLer kesinLikLe pes etmiyorum, hemen oracıkta ba$ka bir uqra$ buLuyorum sevdirebiLmek için kendimi sana..
$arkıLardan anLam çıkartıyorum; öyLe ki en hareketLi $arkıda biLe qüzeL bir söz yakaLıyor qüLümsüyorum..

yOk yOk, o da dü$ünüyor beni, o da özLüyorLarLa avutuyorum kendimi..

Tıpkı bu qeCeki qibi…

Bu qece, bir siqara dumanında qeLiyorsun bana..
asLında kaçıncı siqara dumanı oLduqunu ben de biLmiyorum ama ; bir siqara dumanında i$Liyorsun sebepsiz tekrar yüreqime..

Sahi sen, siqara dumanından çember yapmasını biLir misin sevqiLi?

qüLme, hadi qüLümseme…

Demi$tim sana haLa çocuk bir yanım vardır diye unuttun mu yoksa?
qidi$inLe o çocuk yanım aqLamak yerine oyunLar kuruyor kendine ne var bunda ?

Bu qece bir siqara yakmı$ken akLımda sen, bir anda siqara dumanından çemberLer yapmaya çaLı$ırken buLdum kendimi..
Tıpkı okuduqum kitabın sayfa sonundaki keLimenin anLamını biLiyorsam diyerek ba$Ladıqım oyunLar qibi..
Tıpkı be$ dakika içinde teLefonum çaLarsaLarLa avuttuqum qibi kendimi..

Ve çember yapamadıqım her siqaranın üstüne ba$ka bir tane daha yaktım qecenin bir yarısı çakmak krizine inat kibrit çöpüyLe..
Bir zamanLar yüreqimdeki seni yaktıqım o son kibrit çöpü iLe beLki dE..

Kaç siqara bana qöre yamuk çıktı bu qece biLmiyorum sevqiLi, kaç siqaraya suç attım çember çıkaramadım diye..
Ve kaç saattir öyLe daLmı$ bir çembere umut baqLayıp sevqi diLeniyorum..
qecenin bir yarısı senden haberin oLmadan biLmiyorum ya; çocuk yüreqim kurmaya devam ediyor oyunLarını…

Yüreqim, tıpkı terk ediLmeyi biLemeyen yetim çocukLar qibi oyunLar kuruyor kendine..

Bazen yerdeki bir ta$La qetiriyor senin sevqini bana, bazen bir kitap sayfasında
Ya da iLk duyacaqım $arkıda.. Tıpkı bu qece oynadıqım çember çıkarma oyunu qibi, ne oLursa oLsun en umutsuz anımda…

BiLmiyorum ki bu kaçıncı siqara..

oySa..
paBucLarım eSkimi$ti benim, tren rayLarı üStündE denqemi kaybetmemeye caBaLayan coCukLuqumda..
qözLerim, her zamankinden daha da parLaktı bayram saBahLarı..
iStediqim $ey, hiCbir zaman benim´di.. sadece, bir ciftti ama her zaman hayaLLerimi süSLedi..
renqi a$k renqi, iSmi iSe haLa yOk..
Demi$tim sana haLa çocuk bir yanım vardır diye unuttun mu yoksa?
qidi$inLe o çocuk yanım aqLamak yerine oyunLar kuruyor kendine ne var bunda ?

Tşkler paylaşım için emeğine sağlık..Wink