:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu bir açık arkadaşlık teklifidir!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hayata beraber tutunabileceğim beni herzaman anlayabilecek varlığıyla destek olacak karşılığında tüm kalbimi açabileceğim, değer veren ve karşılığında değer gören sevmek ve sevilmek isteyen bayan arkadaş arıyorum.
Eğerki sevgiye hasret kalmış ve sığınacak bir liman arayan bayan arkadaş var ise özel mesaj yoluyla görüşelim.

blue_belial

Hacı! ben mı karar verım kım olucagına, yoksa sen secmecemı yapıcan?
hey allahım ya suraya bak...
numunemısın sen
Biraz da kendini tanıtsaydın beLki iLgisini çekebiLeceğin birini buLabiLirdin..:yikildim::yikildim::yikildim:
Kardes yanlıs gelmıssın cöpcatan sıtesı ıkı sokak otede koseyı donup ısıkları gecınce sagdakı ılk bına ..............Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kardes yanlıs gelmıssın cöpcatan sıtesı ıkı sokak otede koseyı donup ısıkları gecınce sagdakı ılk bına ..............Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d

evet kardeşim doru söylüyoo siteyi ve sokagı en ii bilenlerden
biridir bizim sersiiiiii..
.Confusedmiley16:Confusedmiley16:
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
evet kardeşim doru söylüyoo siteyi ve sokagı en ii bilenlerden
biridir bizim sersiiiiii..
.Confusedmiley16:Confusedmiley16:

Abı yıne lafı oturttun helal olsun aha bu lafla oturdum yerıem Big GrinBig GrinBig Grin:d
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abı yıne lafı oturttun helal olsun aha bu lafla oturdum yerıem Big GrinBig GrinBig Grin:d

yok be abicim yaa ne otutması o kadar
yeri ananın karnında örenmedin dimii ama.....Big GrinBig Grin
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok be abicim yaa ne otutması o kadar
yeri ananın karnında örenmedin dimii ama.....Big GrinBig Grin

Orası ölede Big GrinBig GrinBig Grin

LAfı soktun sabah sabah Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin