:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Geceler Seni Bana Anlatiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
akma5hv7.gif

Yıldızlar bizim için parlardı ......ay ışıgı vücuduna yansırdı gözlerim yollarında kalırdın yaşanan o güzel geceler şimdi bana şimdi düşman kesildilerr......
Yaşanan o güzel günler şimdi düşman oldu banaa.....

Gözlerim hep yollarında kalıyo gözlerim hep seni arıyoo gecelerde ....gelceksen çık gel artık hep hayallerdeydin artık hayallerde kalmıyalım gel artık hadi..

Geceler bana zindan gecelr zifiri karanlık geceler seni anlatıyor bana senin yoklugunda karanlıklarla avunuyorum geceler seni anlatıyoo düşman olmuş geceler....

Gözlerim yollarda hadii gel artık.....O yıldızlar bizim parlardı şimdi yeniden parlasın gel artık yaşanann o güzel gecelere yeniden yeniden parlasın yıldızlarımız...

Geceler beni beni benden ediyolar Geceler beni çıldırdıyorr Geceler seni bana anlatıyorrr çık gel artık...

:kucak:Yazan:HiLaL ÇiLeK:kucak:
Alıntı:Gözlerim hep yollarında kalıyo gözlerim hep seni arıyoo gecelerde ....gelceksen çık gel artık hep hayallerdeydin artık hayallerde kalmıyalım gel artık hadi..

Gel demek bu kadar güzel anlatılır ancak . İçten gel demeler , o sessiz yalvarışlar ve umudlar . Gel ki gönlüm bayram etsin gibi . Gel ki bu yürek senle çoşsun gibi . Yazanın yüreği zaten güzel , kalemine lafımız olamaz . Lakin seslenişinede duyarsız kalamayız . Gel diyoruz elbette bizlerde .

Yüreği güzel Hilal e sonsuz teşekkürler ...

Sevg ...
bendende sana sonsuz teşekürlerr bu güzel yorumun için o yüreklerden umut ve sevgi eksilmesinSmile
oyyyyyyy oyyyyyyy çilekim bir geldi pir geldii
ya güselim sende olmasan okuyamıycazz
böle güsel yasıları şiirlerii süpersin yaa
tşk ler çilekim.....SmileSmile
Sagol atilla abim böyle güzel sözlerin için ama utandım yani aslında o sözlere pekte layık oldugum söylenemezz o senin yüregin güzelligi oldugu için sana öyle GECELERİMİZ EFENDİSİ o güzel yürekten mutluluk hiç eksilmesin.

Sonsuz sevgilerimleeSmile
teşekurlker
aslında gel demek çoğu zaman yetersizdir...
yani yürekten geçen hislerin sıkışıp kaldığı üç harf...
yüreğe sorsan o üç harften ayrı ayrı üç kitap çıkar belki...
ama dile gelebilinidir bu harfler... GEL ....

yürehine sağlık hilal çok güzel bi yazıydı....
Yüreğindeki o sevdanın gelmesi dileğile Biriciğim ..

Cok güzel, şahane bir yazı gerçekten ..
Teşekkürler canım ..(:
' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekurlker

ben tşk ederim....
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında gel demek çoğu zaman yetersizdir...
yani yürekten geçen hislerin sıkışıp kaldığı üç harf...
yüreğe sorsan o üç harften ayrı ayrı üç kitap çıkar belki...
ama dile gelebilinidir bu harfler... GEL ....

yürehine sağlık hilal çok güzel bi yazıydı....

begenmene sevindim asi ve mai herşey yüregince olsun..
mutlulukla ve saglıkla kal..
Sayfalar: 1 2