:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevgiliden ?z?r dilemek i?in haz?r mektup mail
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sevgiliden ?z?r dilemek i?in haz?r mektup mail[SIZE=1]
Sevgilim sana nas?l s?yleyece?im, nas?l yazaca??m.. Kelimelerim yetersiz, kalemim tutuk. Sana ?yle hasretim ki b?t?n s?zler ifadesiz. Senden ?nce ya?amam???m, senden ?nce ben ben de?ilmi?im.Sen gitti?inden beri yine kendimde de?ilim. Seninle ya?ad?klar?m yetmiyor, an?lar kalbimin ac?s?n? dindirmiyor.Ayr?l?k kap?y? ?ald?, seni benden ald?.. art?k i?eri hi? kimse giremiyor.

Sevemiyorum kimseyi, g?zlerim senden ba?kas?n? g?rm?yor. Ellerim senden ba?kas?na gitmiyor. Dudaklar?m senden ba?kas?n? ?pm?yor. Geceleri bir yorgan gibi ?ekip ?st?me, karanl??? ?rt?yorum. Uzak y?ld?zlar?n ????? bile bu karanl??? delip ge?miyor. Y?ld?z yok, ay yok, bulut yok.. umut yok sevgilim. Umutsuz ya?anm?yor.

Soka?a ??ksam att???m ad?mlar bo?lukta geziniyor, ya?murlar ya?sa damlalar bana seni s?yl?yor. ?i?eklerin boynu b?k?k, g?ne? bitmi?. D?nya benden hesap soruyor. Bu ceza ?ok a??r sevgilim, bana reva g?rd???n bu ceza ?ekilir gibi de?il. Y?re?im s?k?l?yor.

Hatam? biliyorum, yanl???n fark?nday?m. Senden ?z?r dileyecek y?z?m yok. ?stersen kap?n?n e?i?inde k???k bir ta? olay?m itip kakt???n, yeter ki uzaklara f?rlat?p atma beni. Pencerende bir ku? olay?m, elinin tersiyle u?urma beni. ?nce parmaklar?nda solgun bir ?i?ek olay?m, buru?turup k?rma beni..

Susup gittin, ?ekip gittin. Bir namlunun ucuna kur?unu s?r?p gittin. .Ama ?yle kaskat? ?yle a??r ki ruhum, can damar?m kesilse bir damla kan?m akmaz. G?zlerim ufka dikili, bir k???k k?z?l ???k bekliyorum senden..Bir ayd?nl?k teli.. Bir umut.. affeder misin beni?

[/SIZE]