:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şimdi ben, dağıldıkça kurulan yeni düşlerde Sana bakıyorum…
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
4271914md3sfnm2mh31lm9gw2.jpg

Sana dair isteklerim oluyor. Kimi zaman derin ah` larım oluyorsun bir Sezen Aksu şarkısını dinlerken.

Sen; içinde baharı gizleyen kışımsın benim. Ve biliyorum, o baharın güneşinde tenim esmer olmayacak hiç. Bana susmak düşecek, payıma kilitlenmiş bir yürek kalacak. Kaderi önceden belirlenmiş konuşmalar, paylaşmalar, bakışmalar olacak. Bir yerde aykırılığım tutup sarılsam da içimde Sana, sen bunu hiçbir zaman bilemeyeceksin.

Tabansız sevdalardan kopup Sana sığınıyorum çoğu zaman. Soluk soluğa varıyorum yanına, ter kokarak tenim. Anne sütüne aşık bir bebek gibi duruluyorum sonra.

Git diyorum sana, kalma yüreğimde, bu kadar özleteceksen kendini. Bir bakış; gözüm gözüne değiyor; hissediyorum... Gitme diyorum. Kal geldiğin yerde.
Ne gitmelerin bitiyor; ne de benim sana kal demelerim.
Hangi aralıkta girmiştin içime anlamadım. Tüy gibi hafif, usul usul inivermiştin yüreğime. Kabullenemedim önce. kocaman yalanlar söyledim kendime. Ben dışımda tutmaya çalışırken seni, meğer içerde hakimiyetin çoktan başlamıştı. Kuşatmıştın dört yanımı; ve kendim için çok geçti... Yerle bir olmuştu her şey.
Olmazsa olmazlarım... ilkelerim... yargılarım...

Kabullenmek zor sanıyordum; acemi ama mükemmel bir aşkı taşıyabilmeyi...
Seni aklıma getiren, yüreğime düşüren bu yol değil, kötü şansla başlayan bir ilkin, iyi şansı sadece. Düşüme düşüşün zamandan değil, düşlerin gafı.

Nasıl bir şeydi, bu beni böyle yağmalayan. Şimdi karşı durmuyorum Sana, nasılsa buluyorsun bir yolunu ve sarmalıyorsun içimi dışımı. Ayak seslerini duyuyorum hangi yöne gittiğini bilemeden. Ben yaşanmış bir aşkta eski yaralarıma yanıyorum, Sen yaralarına benden sevda sürüyorsun.
”Belki”lerden, “ihtimal”lerden, “keşke”lerden medet umuyorum, Senin belki de yabancısı olduğun düşler büyüterek...
Ben, suretine değil, aslına dokunma ihtimallerinde mutlu oluyordum.
Ben seninle, aynı coğrafyada yaşayabilme ihtimalinden huzur buluyordum.

Şimdi, bilinci küflerinden kurtulmuş bir yürekle, süresi diğer aşklardan çok daha uzun olacak bir aşkın ömrünü anlatıyorum, Sana dair yazılanlarda.

Şimdi, bir sayfa dolusu cümlelerle; bir imkansızlığın mucizeye dönüşünü anlatıyorum…

Şimdi, bozgun sonrası imkansız bir zafer kazanan bir orduyum, bir yenilgide zafer ne kadar anlam taşıyorsa o kadar anlamlaşıyorum…

Şimdi ben, dağıldıkça kurulan yeni düşlerde Sana bakıyorum…

Umut; hep var olacak çünkü
Sana çok uzaklardan bakıyorum... Çok uzaklardan sesleniyorum... Biliyorum ne sesim geliyor sana ne bakışlarımı seziyorsun, Gözlerimde sana dair hüzünlerle bakıyorum etrafa...
Yazmak sana; hiç uğramadığın yüreğimdeki aşkın istasyonunda Belki de seni hiç aydınlatamayacak o istasyon ışığı altında...
Sana yazmak…
Kaçmak mı aşkı güçlendiriyor üstüne gitmek mi bilmiyorum Sana rüyalarda bile susuyorum. Hayatın hiçbir anında yaşamazken seni, Rüyalarda susamak sana, senli en küçük ana Yirmi üç yıllık bir ömrün en dayanılmazı…

[ses]http://www.sevda.tk/gulumcan.wma[/ses]
Bir pencerenin arkasından bakıyorum sana
Perdeyi hafif aralıyarak
Buğulu camlar arasında.
Önce silüetini çiziyorum camlara
Gözlerini, burnunu,
Dudaklarını, yanaklarını
Ve saçlarını işliyorum
Buğulara...
Bir pencerenin arkasından bakıyorum sana.

Gözlerimi gizleyerek,
Yüreğimde kabaran sevdalarla.
Dilimde bir buruk türkü,
Duyurmak için sevdamı sana
Bir pencerenin arkasından bakıyorum
Geçmediğin sokaklara.
Ikinizinde yüregine mutluluklar dilerim Can'larim Smile
Cok hos ve güzel yazilar (:

Yüreklerinize saglik ..
Sevgi ve huzurla kalin ..

Tesekkürler ..
Ya hepside çok güzeldi...Özellikle şarkı muhteşem... İnanılmaz severim bu şarkıyı....Çok sağolun arkadaşlar...
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir pencerenin arkasından bakıyorum sana
Perdeyi hafif aralıyarak
Buğulu camlar arasında.
Önce silüetini çiziyorum camlara
Gözlerini, burnunu,
Dudaklarını, yanaklarını
Ve saçlarını işliyorum
Buğulara...
Bir pencerenin arkasından bakıyorum sana.

Gözlerimi gizleyerek,
Yüreğimde kabaran sevdalarla.
Dilimde bir buruk türkü,
Duyurmak için sevdamı sana
Bir pencerenin arkasından bakıyorum
Geçmediğin sokaklara.

imagebijou36zv.gif

Gerçekten tek diyebilecegim HARİKASIN demek olucak başkada bişey diyemiyorumm zaten.....
Sonsuz teşekürler ediyorum umarım o güzel yürekten mutluluk umut hiç eksilmez herşeyin en güzeli seninle olsun..

Ezberledim tüm sözleri.
Zaman bana bu sözleride ögretti işte.
Başka zamanlarda ögrenmemezdim belkide bu sözleri
Ellerini,gözlerini gördükten sonra ezberledim sana dair tüm sözleri
Razıyım şimdi ölümüde karanlıgada
İtiraz etmeden idam ediyorum herşeyii
Mutluluk,umut dolu o yürek için
Susstum sana dair sözlerle
İşte benle birlite herkez sustu
Mutluluk,umutda senin yüreginde sadece suskunluk var şimdii...
sagol sevda yüreklimm..
sagolasın diddy herşey yüreginizce olsunnSmile
Dokunma sonbaharıma adın aşk senin, çiçekli dallara yakışırsın. Kıpırtılı, renkli ufuklara yakışır gözlerin. Küskün “güz”lerime geç kalan, sevdalı sözlerini salma üzerime...

Mahkum olma hesap soran gözlerime, dumanlı yarınlarda bugünü sorma bana sevgili. Geçmişin acılarından hızla kurtul yalvarırım… Saçlarımda gece, gözlerimde denizlerinin mehtabı, yüreğimse paramparça... Ama üzülme, güneş doğar elbet sevda mağduru olsa da yürek.

Bazen öksüz bir martı olur yürek sevdalı bir vapurun gölgesinde. Hiçlik sarılır bağrıma, üşürüm, ulu orta düşersin aklıma. Geçmişe gömdüğün yüreğinle yaşayamazsın günü, sevdayla kandırma kendini, dünü sorma sakın incinirim. Bırak sorgusuz sancılar bende kalsın. Satırlarca yankılansın fırtınalı aşkların bırak, belli mi olur en son satırda sıra bana da gelir sevgili. Sevdaya kanayan yıldızlarıma uzanır ellerin bir gün kim bilir...

Şimdilik özlemin yazılsın avuçlarıma, düşlerim savrulsun rüzgarda… Sevmek suç nasılsa, bırak sevgili. Benim olacağın yarınlar gelecektir elbet…

Aşkın ortasından geçip yanmayan var mıdır ben gibi, söyle. Sen, yaşanmayan bir ömür gibi akıp giderken avuçlarımdan… İzlemek peşin sıra düşlerini, yüreğindeki yaşanmış ve bitmemiş sevdalara yenilmek.

Kızma sakın yakamadığın aşk ateşime. Hesabı sorulacak kadar işlediğin yüreğimle, mağlubum ben sevdana. Olsun be olsun, yorma sen aşklarını, usta bir yüreğe yenilmek de güzel.

Haklısın deme, sakın hak verme ayrılıkla sızlayan satırlarıma, gücenmesin elvedalar. Yüzüme vuran umutsuz günlerde çaremdin benim, Allah biliyor. Unut gitsin gönül çelen bakışlarımı. Alev alev yanan dudaklarını daya yokluğuma, “ben” olmayan sevdalarını öp ve düşlerine düşür beni inadına.

Kimsesiz bir sessizlik giyindim. Ağır olsa da sevdanın suskunluğu, taşıdım omuzlarımda. Hak verdim "Aşk yalnız yaşanır" diyen şaire. Kangren olduğu yerden kestim attım geceleri, zemheri umutların kucağına düştüm. Külleri yaktım bahar arifesinde. Hiçbir sevda, geliyorum demez ve tükenmez hasret oldukça bunu bildim, bunu söyledim.

Gecelerin hüzünlü dem saatinde teslim oldum yağmura, sevdiğime inandım. Yine de silmedim bahtımdaki karayı, beyaza boyadım.

Tükenişlerin rıhtımında, gözlerimin değdiği her yerde hatıran kaldı. Son bir acı sardı günlerimi. Cam kırığı sensiz nefeslerim, yalan değil. Aşka duran çaresiz hasretler dolandı saçlarıma. Savurdum hazanı gözlerindeki hayata. Yarım bir gözyaşı aktı kirpiklerimden. Sitemler bıraktım avuçlarına yoksun diye, hadi gülümse.

Bensiz bir nefes daha çek yosun kokulu denizlerinden. Kapat gözlerini ve yüreğinle gör beni, düşlerinle okşa saçlarımı. Biraz sevdiysen eğer, hissederim saçlarımda sevdalı nefesini. Hadi, vur akreple yelkovanı, saatsiz bir ömürde yalan olsun geçen zaman.

Gel… Her şeyden vazgeç. Varlığımla kendinden geç. Saklı bir kentte içimdeki acıları tüket. Gönlümün beşiğinde büyüt umutlarını.

Kirpiklerimden dökülürken mavi bir hüzün
Yaralı sevda kuytularında şiirlerini savur yüreğime
Gözlerimi çoğalt gözlerinde, yaralarıma tuz bas
Sararan yapraklarla güz gelirken üzerime
Bir bir düşecek özlemlerim dal ucundan yere
Kucakla beni kısalan günlerle birlikte
Dudaklarını daya yokluğuma
Yarım kalmış hüzünlerinle öp, ertelenmiş düşlerimi
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
imagebijou36zv.gif

Gerçekten tek diyebilecegim HARİKASIN demek olucak başkada bişey diyemiyorumm zaten.....
Sonsuz teşekürler ediyorum umarım o güzel yürekten mutluluk umut hiç eksilmez herşeyin en güzeli seninle olsun..

Ezberledim tüm sözleri.
Zaman bana bu sözleride ögretti işte.
Başka zamanlarda ögrenmemezdim belkide bu sözleri
Ellerini,gözlerini gördükten sonra ezberledim sana dair tüm sözleri
Razıyım şimdi ölümüde karanlıgada
İtiraz etmeden idam ediyorum herşeyii
Mutluluk,umut dolu o yürek için
Susstum sana dair sözlerle
İşte benle birlite herkez sustu
Mutluluk,umutda senin yüreginde sadece suskunluk var şimdii...

Ne yaptım ki sadece ufacık bir eşlik sadece SmileSmileSmile
Herşey Gönlünce Olsun Hilalciğim.. Bu şiirde harika olmuş SmileSmile Ellerine
Sağlık ..

Sevg..
Emeğine sağlık tşklerWink