:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sınav Sonuç'U :)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Bir üniversite öğrencisi,memleketine giderken arkadaşına ricada bulunmuş: "Sınav sonuçları belli olunca telefonla bana bildirirsin.Fakat telefona annem veya babam çıkarsa dikkatli ol.Zayıfımın geliceğini sanmıyorum; ama bir zayıfım gelirse durumu çaktırma,ömerin selamı var dersin.Kesinlikle iki zayıfım gelmez;ama gelirse,ömerle osmanın selamı var dersin.üç zayıfımın gelme ihtimali hiç yok;ama diyelim ki geldi,ömerin,osmanın ve alinin selamı var dersin.dört zayıfımın gelmesi asla mümkün değil;ama tutalım ki geldi,ozamanda ömerin,osmanın,alinin ve ebubekirin selamı var dersin." Bir süre sonra sınavlar açıklanmış arkadaşı sınav sonuçlarını bildirmek için aramış.Telefona öğrencinin annesi çıkınca,delikanlı şifreli mesajı iletmiş: "Teyze oğlunuza söyleyin Ümmet-i Muhammed'in selamı var" 99.png)))
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin yıne guzeldı PemBe...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Beenmene sevindim Serseri
haketen güzel saol Big Grin
RiCa ederim ....
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin çok güzeldi tşklr
harikaydı tşkler pembe
eheheheheh sağol Big Grin
puhahahah saol yhaa güseldi Big GrinBig Grin
Begenmenize sevindim bende simdi tskLer benden Big Grin
Sayfalar: 1 2 3