:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ilk buluşmada kızların sorduğu sorular ve MEALİ
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Benimle neden çıkıyorsun,niye benimle konuşmak istiyorsun?
MEALİ: Kiz bu tekliften dolayi çok sasirmis veya da duymak istedigi birtakim sözcükler var onlari duymak istiyor. Seni ilk gördügüm andan itibaren sana vuruldum, sen farklisin vb..

Annen kaç yaşında?
MEALİ: Muhtemelen sizden çok hoslandi, ve ilerdeki bir evlilikte kaynanasinin nekadar yasayacagini merak ediyor biggrin.gif

Daha önce kaç kişiyle çıktın?
MEALİ:Burda olasiliklar nekadar fazla olursa, karsidakini kaybetme olasiligin o kadar artar. Basit bir matematiksel hesaplama ile eger 28 ise, " 8 " atiyoruz. Geriye " 2 " kaliyor. Vereceğin Cevap: 2 biggrin.gif

Hava bugün çok sıcak değil mi? Hangi takımı tutuyorsun? Hangi müzik tarzını seversin? Şunu severmisin? Bunu severmisin?
MEALİ:Bu tarzdaki sorular genellikle karşıdakine tanımaya yönelik sorulardır.Boş boş oturmaktan iyidir felsefesi ile geyik muhabbetleri biggrin.gif

Askerliğini nerede yaptın?
MEALİ:Kızlar askerlik muhabbetlerini pek sevmezler,ama giriyorsa karşısındaki erkekten hoşlanmış olabilir ve onun ilgi duyduğu alanlara girerek,seninle ilgileniyorum mesajı verir.

Boyum kısamı? veya Kilom nasıl?
MEALİ:Kendisinde eleştirdiği yönleri var ve bu yönlerini görüp görmediğini merak ediyor ve iltifat bekliyor.BEN SENİ BÖYLE BEÄžENİYORUM gibi biggrin.gif

Çok güzel bi arkadaşı var ve size soruyor.O nasıl biri biliyor musun?
MEALİ:Arkadaşını acayip derecede kıskanıyor ve sizden arkadaşı hakkında olumsuz düşünceler söylemenizi bekliyorbiggrin.gif

İşte bayanlar hakkında bir kaç açıklama.bu doğrultuda kendi lehinize sallamak serbest biggrin.gif
Askerliğini nerede yaptın?
MEALİ:Kızlar askerlik muhabbetlerini pek sevmezler,ama giriyorsa karşısındaki erkekten hoşlanmış olabilir ve onun ilgi duyduğu alanlara girerek,seninle ilgileniyorum mesajı verir.

guzeldı...........
sende guzelsin Big Grin begenmenede sevindim (:
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende guzelsin Big Grin begenmenede sevindim (:

Evet cok guzleımdır.......Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
evet ölesin (artis)
Big GrinBig GrinBig Grin
T$kLerr..
RiCa ederim Böcük (:
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ölesin (artis)

yok yok kalmadı artıslık sıradanlastım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Pekte mutevazi oyy sevsinLerr