:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 'Vardin Ya Nerdesin ..Hayaller Diz Boyu Sen Yoksun ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

7pf0m010535902un3mx1.jpg
Hani Hep Vardın Saatler Saatleri Kovalar Oldu Nerdesin... Yoksun İşte Yine Yar Yoksun Geceler İşte Geceler...

Çok Uzun Oluyor Geceler.. Günleri Bulmak Bilmiyor Böyle Uzaktan Bakmak Sana Olmuyor.. İçimden Derinden Kaçanlar Vardı Bu Gecede Çokmu Kısa Yazdım Yoksa Uzun Soluksuz Bir Şeyin İçindemi Kayboldum.. Mutlu Olmak Hakkımızdı Haksızlıklar Kurbanı Olduk…

Bir Dik Bin Olduk Bindik Ama Şimdimi Bittik…

Üşüyorum Sıcacık Yerlerde Üşüyorum Derinlerden Geliyor Üşümeler Her Yerim Sıcak Ama İçim Dışım Üşüyor Ellerim Üşüyor Diyorsun Üşüme Yar.. Sana Anlatacaklarım Var Dinle Üşüme Ne büyük Bir Sevda Beslendi Sana Duyda Bu Alevden Sende Birkaç Pay bir şeyler Çıkart Kendine…
*
Uzat Bana Buz Tutmuş Ellerini
Yüreğimle Isıtayım
Çevirme Bebek Yüzünü Ardına
Eğilmesin Başın Önüne

Bak Bak Son Bir Kez Gözlerime
Bak Ki Silinmesin Silinmesin Suretin Benliğimden...
Yıllar Sonra Sen Hangi Ellerde...
Ben...

Ben Mi
Evlenirim Belki Senden Başkasına Karıcım Demeye Dilim Varır Mı Bilmem Bilmem Mutlu Olur Muyum Onu Da Senin Kadar Sever Miyim Olsun Bitanem Alışırım Zamanla Şefkat Bulurum Belki Sahipsiz Kalmam Sevilirim Belki De Kimbilir...

Ama Senin Yerini Tutar Mı Sevdiğim...
Kader Böyleymiş Deyip Geçerim Sana Benzeyen Bir Kızım Belki Adı Su Olan... Su Gibi Saf Temiz Olan…

Ya Sen
Ya Sen Ne Yaparsın Bitanem Oğlun Olur Mu Senin De Bana Benzeyen Sana Benim Gibi Bakan Olur Mu Bitanem...
*

Keşke...
Keşkeler Yok Hayatta Bilirim Kahrolası İmkansızlıklar Var Bilirim Engelleri Aşamayan...

Sahiden Bebeğim Aşamaz Mıyız Engelleri
Birlikte Elele Verdik Mi Her Zorluğu Yenemez Miyiz Bitanem...

Küçücük Bir Yuvamız Olur Bizim De Minik Bir Halı Ufacık Koltuk Saf Temiz Bir Hava Sen Ve Ben...

Daha Ne İsterim Aşkım Sen Varsınya Yanımda…
Birlikte Açarız Gözlerimizi Sabah Birlikte Yudumlarız Çayımızı Ve Sen Ütülersin Gömleğimi Sen Uğurlarsın Beni İşime.... Biraz İşin Vardı Onu Halletmeye Çıkrsın O Gün Dışarı…

Sonra...Sonra Senden Önce Gelirim Eve Yemeği Hazırlamaya Başlarım Biliyorum İlk Yemekler Pek De Hoşuna Ama Ne Yapayım Becriksizim Tek Becerebildiğim Şey Seni Çok Sevmek Be Gülüm.. Ben Tv İzlemeye Dalmışken Daha Bir Hızlı Yıkarsın Bulaşıkları Hemen Yanıma Gelebilesin Diye...

Sonra Belki Babanlara Gideriz Yok Hayır O Benim De Babam Artık...Çayları Yaparsın Biz Sohbet Ederken Babam Senin Çocukluk Anılarından Bahseder Hep Birlikte Güleriz Sen Kızarsın Belki Ama Yine De Hoşuna Gider…Arada Balkona Giderim Sigara İçmek İçin Annem Gelir Ardımdan Beni Oğlu Gibi Sevdiğini Fısıldar Kulağıma Seni Daha Bir Severim Daha Bir İçime Alırım...
*
Gülüm Hayal İşte Hayalde De Olsa Yaşamak Ne Güzel Ne Güzel Seninle Yaşayabilmenin Hayalini Kurmak...

Bitanem Bilirim Sevmeyecek Seni Kimse Benim Kadar...Ama Aç Yüreğini Kocana İzin Ver Seni Sevmesine Sev Sen De...
Yaşayamadıklarımızı Hayallerimizi Yaşat Ona...Tut Sımsıkı Elini Bırakma Onu Aşkım...

Ben Mi…
Dedim Ya...İçimde Hep Sen Yanımda O Olacak...Bir Kızım Olacak Adı Su Olan Hep Sen Gibi Bakacak Hep Sen Gibi Gülecek Hep Sen Gibi...

Artık...Geldiğinde Ben Olmayacağım...
Ve Büyük İhtimalle Gelmeyeceksin De Zaten...
Tıpkı Aslında Hiç Gitmediğin Gibi...
Ne İle Kavgalı Ya Da Barışık Olduğumu Bilemedim Asla...
Bilemeyeceğim De..
Neyi Sevdiğimi? Ne Kadar Sevdiğimi? Ne İstediğimi...
*
Ve Bugün Fazla Bir Yol Da Almış Sayılmazken Aslında..
Çok..Ama Çok Yorgun Hissediyorum Kendimi..
Mesafeleri Boşverip Yürüyeceği Yerde
Hızla Koşmuş İnsanlar Gibi Nefes Nefeseyim...
Beynim Düşüneceği Milyarlarca Şeyi Düşünmüş
Kalbim Atacağı Milyarlarca Atışı Yapmış Gibi Sanki..
Kendilerine Tanınan Zamandan Çok Önce...
Karşımdaki Yüzünü İzlerken Geçemediğim Gecenin İçindeyim...
Karmakarışık Bir Hüzünle Beraber Ve Her Şeyin Kendiliğinden Düzeleceği Duygusuyla...
Düzelecek Olanın Ne Olduğunu İse Hiç Bilmeden...

Mutsuz Olduğumu Söylersem Eğer Sıkıldığımı Çok Sıkıldığımı..
Duyanların Güleceğini Bile Bile
Mutsuzum Demekten Korka Korka Kendime....
Artık Geldiğinde Ben Olmayacağım....
Beraber Yaşadıklarımız Ne Kadarsa O Kadar Kalacak...
Sana Söylediklerimden Bir Sözcük Bile Fazlasını Duyamayacak Kulakların..

Buralar Sensiz Biraz Daha Farklı Artık Bana..
Ve Uyanmayacağız Hiç Bir Zaman Ayni Güne Beraber....
Artık...Geldiğinde Ben Olmayacağım...
Ve Büyük İhtimalle Gelmeyeceksin De Zaten...
Tıpkı Aslında Hiç Gitmediğin Gibi...
Yarın Da Böyle Olacak Bu….
*

Ömrümün Kara Kışını Yaşarken Tanıdım Seni
ßahara Erdi Yüreğim Sevginle
Varlığınla Filizlendi Tüm Sevinçlerim
Alın Yazım Bildim Seni
Kazıdım Kalbime İsmini…

Sen Yüreğimi İstila Eden
En Özel İşgalisin Düşüncelerimin..

edenbydorothyshoesgl2.jpg
Seni Düşünmek
Sevgini Hissetmek
Titretiyor İçimi...

Adını Anmadığım Zamanları
Haram Kıldım Ömrüme...

Yalanın Kiri Bulaşmasın Sevgimize

*
Yüreğini Katıp Yüreğime
Sevdanı Ömrüme Yayacağım
İnan Yüreğimin Nuru
Son Nefesimde Dahi
Senin Adını Anacağım…

Seni Sevmekte Ne Kadar Cesursam Yokluğunda O Kadar Korkağım Artik..
Yüreğini Katıp Yüreğime
Sevdanı Ömrüme Yayacağım

İnan Yüreğimin Nuru
Son Nefesimde Dahi
Senin Adını Anacağım…

çok güzeldi canım yüreğine sağlık...
Seninde yüregine saglik Sibelim ..

Sevgiyle Kal ..
Bu yürekde bu sevda bitmez gibi ,

Hadi hayırlısı ...

Sevg ...
Sevgi dolu o yürekten harika bi yazıı tşklerr biricigim...
Tüm güzellikler seninle olsunSmile
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu yürekde bu sevda bitmez gibi ,

Hadi hayırlısı ...

Sevg ...

Bitmeyecekte ..

Sevgiyle kal ..
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgi dolu o yürekten harika bi yazıı tşklerr biricigim...
Tüm güzellikler seninle olsunSmile

Tesekkürler Biricigim ..

Hayatin tüm güzellikleri seninle olsun ..
Sevgiyle Kal ..
Sen Yüreğimi İstila Eden
En Özel İşgalisin Düşüncelerimin..

cok guzeldi sewda yurekli saolasın, yureine saalıkSmile
Ilik bir rüzgar esti, Nereden geldi bilmiyorum... nereye gidiyorsun diye sordum.. Özlenen herseye dedi.. Aklima sen geldin.. Çünkü özlenen bir tek sendin... Eger insanlara bos elimi uzatir ve birsey alamazsam çok üzücü; Ama asil ümitsiz durum; Dolu elimi uzatip kabul edecek kimseyi bulamamamdir... Hiç yüz vermedim günese bugün.. Resmini gösterip hava attim çiçeklere.. Adini zipkinla kazdim gögün en yüksek yerine... Bir de SENI SEVIYORUM diye bagirdim duydun mu? Hayalin hafizamdan silinene kadar, Izdirabin saçlarim dökülene kadar, Aglamaktan gözlerim kör oluncaya kadar her dakika Seni Sevecegim... Sen hiç Bugulanmis cama "SENI SEVIYORUM" yazip, Harflerin arasindan disariyi seyrederek, Kar taneleri altinda Sevdigini hayal ettin mi?? Seni ne yagmurlar, seller koparabilir kalbimden,
Ne de deli gibi esen firtina, Çünkü bir agacin topraga kök salmasi gibi baglandim sana.. Kulaklarim sessizlige, gözlerim sensizlige, Gönlüm katlanirsa derde, Anlami yok yasamanin.. Nefes almak bosuna.. Senin olmadigin yerde ... Bulutlarin gözyaslari pencerene vururken, Düslere daldigin bir gecede, Hangi hayaller sana uyumayi unutturuyorsa,
Gelecek sana onlari yasatsin... Içinde öyle UMUT tasi ki Onu senden kimse alamasin.
Gözlerin hep gülsün, mutlulugu hep sende arasinlar. Ama onu kalbinde öyle sakla ki,Gerçekten isteyen bulsun... Her aya bakisinda beni hatirla, Yildizlar gözlerine takilirsa, Gözlerine baktigimi sakin unutma, Bir yaprak düserse avuçlarina, Ellerimdir sakin birakma.... Hayatin bir sevgi öpücügü kadar doyumsuz, Sevinç gözyaslari kadar güzel, Seven bir kalp kadar heyecanli, Askin dokusu kadar masum, Bir gül kadar gururlu olsun... Askin Kalbindeyse.. Mutlulugun elindeyse,
istedigin iki kelimeyse SENI SEVIYORUM...

Yüreğine Sağlık Sevda Yüreklim..
Begenmene sevindim Melikem ..
Tesekkürler ..
Sayfalar: 1 2