:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: çok geç kalmışım of of of
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Hepinize slm dostlar

Ben sevimsiz stajımı terk edilmiş kaldırım taşları üzerine yaparak zar zor Hayat Edebiyatı Fakültesinden sonunculukla mezun oldumConfusedmiley14: yetmez gibi master'ıma Herşeye Rağmen Hayata Gülümse Akademi'sinde devam ediyorum..
Hiç bir şekilde edebiyat veya şiir eğitimi almama rağmen çok anlıyormuş gibi kendimi usta şairlerin şiirlerini okurken buldum. İşte böyle bi hayat yaşarken mezun olduğumumda diplomama +puan olur düşüncesiyle kendi hayatımı satırlara yansıtmaya başladım dilerim bir gün benim satırlarımada mısra ve o satırların toplamına sevdiğim bi şiir diyenler olur..

[SIZE=3]Şimdi ben hiç utanmadan sıkılmadan sevdiğim satır topluluklarını bu sitede yayınlıyorumConfusedmiley14: affınıza sığınarak:$ hatta bi 10 kadarını göndermiş bulunuyorumConfusedirit:

Kabul ederseniz artık bende buralardayım

Eeee sanırım tanışmaya başladık, kaynaşmak için kazanımız nerde:yikildim:[/SIZE]

insancayasamak_1.jpg
Evet uzun zamandır bizler ile o güzel kıymetli şiirlerini paylaşıyorsun ..
Hepside birbirinden güzel ve hoş gerceketen ..Yüregine saglık ..
Seni aramızda görmek'de cok güzel ..

Dilerim herşey o güzel gönlünce olur, ve hayatında istedigin başarılara ulaşırsın ..

Aramıza hoşgeldin güzel yürekli arkadaşım ..

Güzel vakit gecireceginden eminim (: ..
hoşgeldin biz kazansızda kaynaşırız dert etme sen Smile
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet uzun zamandır bizler ile o güzel kıymetli şiirlerini paylaşıyorsun ..
Hepside birbirinden güzel ve hoş gerceketen ..Yüregine saglık ..
Seni aramızda görmek'de cok güzel ..

Dilerim herşey o güzel gönlünce olur, ve hayatında istedigin başarılara ulaşırsın ..

Aramıza hoşgeldin güzel yürekli arkadaşım ..

Güzel vakit gecireceginden eminim (: ..

yorumun için tşk ederim vee genelde ilk yorum senden geldiği için çok çok çok tşk ederim :Smile

sanırım bu site bağımlılık yapıyo Confusedirit:
Tam üzerine bastin, 1 seneden fazla burda Üye'yim ben ..
Fena bagimlilik yapiyor bilmiş ol Arkadaşim ..Smile
Hosgeldin Ben Daha Siirlerini Okuyamadim Kusura Bakma Ama Okuycam En Kisa Zamanda Tekrardan Ailemize Hosgeldiniz...
Hoşgeldin aramızaSmile şiirlerin güsel gerçektenWink
Ne kadar güzel bi ortam varmış burda bugüne kadar neyi beklemişsem

Herkes benim gibi sıcak kanlıConfusedmiley14: mevsim kış kime ne :tey:
herkese böyle değilizdir karşımızdaki nasılsa bizde öyleyizdir en azından ben öyleyim Smile
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkese böyle değilizdir karşımızdaki nasılsa bizde öyleyizdir en azından ben öyleyim Smile

Şimdi sen bana ayağını denk al kendini bozmamı diyosun dostumSmile
Sayfalar: 1 2 3