:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ayr?l?k ?zerine a?k mektubu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ayr?l?k ?zerine a?k mektubu[SIZE=1]
Sen gittin.. Bir zifiri karanl?k, bir z?ndan yaln?zl???, a??r bir bo?luk b?rakt?n geride. Gittin ve d?nmeyeceksin bir daha. Hakl?s?n gidi?inde, bu a?k? bitirmekte hakl?s?n. Tek s?z s?yleyemedim. Y?z?ne bakamad?m. Kar??nda a?lamad?m. Eridim, t?kendim, bittim. Sonsuzlukta bir insan nas?l olur.. sesi solu?u nas?l duyulur?

Elveda a?k?m.. Elveda sevgilim. Sen kendini hi? b?yle gereksiz, b?yle de?ersiz, b?yle yapayaln?z hissettin mi? Ayr?l?k ?l?m kadar ac? ve so?uk.Aynalara bak?yorum. Aynada g?rd???m ben de?ilim. G?zlerim cehennem ate?i.. dudaklar?m m?h?rlenmi?. Ellerim titriyor. Y?re?im k?zg?n demirlerle da?land?. Yoklu?unun bedeli ?ok a??r sevgilim.

Sevin?lerim, hayallerim, umutlar?m, renkli d?nyam elveda.. Elveda ya?amak.. Ya?am?n anlam? elveda. Kimse fark?nda de?il yoklu?unun. Sensiz ne hallerde oldu?umu kimse bilmiyor. Anlam?yor yitip giden bir a?k?n kederini.

D?ne kadar en y?cesini ya?ad?m mutlulu?un, ayaklar?m?n alt?ndan kay?p gidiyordu toprak, denizlerin ovalar?n ?st?nde u?uyordum. G?ne? kadar yak?nd? bana a?k. G?ne? kadar s?cak ve parlak. B?rakt?n birdenbire, kanatlar?m kesildi. H?zla ?ak?ld?m yere, bo?lu?un i?indeyim, ?imdi hi?bir ?eyim.Oysa d?nyan?n en zenginiydim. B?t?n ?i?ekler bizim i?in a?ard?, bizim i?in ballan?rd? meyveler, ekinler bizim i?in bereketli, sular bizim i?in ?a?lard?. ?imdi toz duman i?inde k?zg?n bir ??ldeyim. Y?n?m? yolumu ?a??rd?m. Sam r?zgarlar?na b?rakt?m g?vdemi, s?r?klenmekteyim.

Sen bensiz nas?ls?n, bilmiyorum. Rahat m?s?n, mutlu musun, bu kadar ?abuk beni unutur musun?.. Nas?l birden mazi olursun?

D?ne kadar g?zlerinden a?k? i?ti?im, dudaklar?nda y?re?imi eritti?im, u?runa b??aklar ?ekip d?nyaya meydan okudu?um ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?.. Kimlerle oyna??r g?n?l e?lersin? Ben burada, terk edip gitti?in yerdeyim.

Elveda a?k?m.. Elveda birtanem.. Elveda sevgilim! Elveda sana..

[/SIZE]
elveda ellerine saglık ...
Sad BU ELVEDAYI OKURKENNNN ???ME OTURDU BU NASIL B? ELVEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ELLER?NE SAGLIK :confused: ?NAN AGLADIM OFFFFFFFFFF YAAAAAA OFFFFFFFFFFFFFFFF
paylaşım için saol!!!