:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ruhumuz yetti .....:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
STAT: Bursa Atatürk stadı
.....................

BURSASPOR: Yavuz, Ömer Aysan, İsmail, Egemen, Ömer Erdoğan, Veli, Sumulikoski, Volkan, Mustafa, Pancu, Tum
BEŞİKTAŞ: Rüştü, İbrahim Toraman, Baki, İbrahim Üzülmez, Ali Tandoğan, Cisse, Serdar, Tello, Delgado, Bobo, Higuain
MAÇTA İLK YARI:
DK 1: Oyuna Beşiktaş başladı.
DK 3: Delgado ve Serdar Özkan paslaştı. So lkanata İbrahim Üzülmez'e gelen top. İbrahim yerde kaldı. Faul. Faulü yapan Mustafa Sarp.
DK 5: Egemen orta alandan derin bir pas attı. O noktaya haerketlene Tum. Ancak Rüştü erken çıktı ve topa sahip oldu.
DK 8: Pancu takımını atağa kaldırdı. Sağ taraftan pasını attı. Tum ve Pancu içeri koştu. Ancak araya Beşiktaş defansı girdi.
DK 12: Beşiktaş atağa hızlı çıktı. Higuain sağ taraftan içeri orta yapmak istedi. Egemen'e çarpan top kornere çıktı. Beşiktaş korneri kullandı. Bursaspor defansı topu karşıladı ve tehlikeyi uzaklaştırdı.
DK 15: Maçta henüz gol yok.
DK 17: Delgado sol taraftan korner kullandı. Cezashası içinde boşta kalan topa Baki Mercimek istediği gibi vuramadı. Mutlak gol pozisyonu kaçtı.
DK 21: Ali Tandoğan topu orta alanda kontrol etti. Sağdan hareketlenen Higuain var. Bursasporlular ofsayt bekledi. Hakem devam kararı verdi. Higuain'in ortası kötü. Top kalecide kaldı.
DK 26: Beşiktaş'ta inanılmaz atak kaçtı. Sol taraftan gelen ortaya Bobo iyi yükseldi. Vuru kaleciden döndü. Dönen topa Serdar Özkan vurdu. Ancak top çerçeveyi bulmadı.
DK 30: Bursa'da golsüz eşitlik sürüyor.
DK 33: Mustafa Sarp sağdan ortaladı. Tum o noktaya hareketlendi. Rüştü iki hamlede topa sahip oldu.
DK 38: Bursaspor uzun pasla Beşiktaş yarı alanında. Pancu harketlendi. Cisse'nin hareketi ve yerde kaldı. Hakem faülü gösterdi. Bursa bu ataktan sonuç alamadı.
DK 41: Bursasapo taçla oyuna başladı. Ömer Aysan, Tum'la paslaştı. Tum'un topuk pasını Beşiktaşlılar kaptı. Bobo ve Higuain berabver çıktı. Delgado destek verdi .Cezasahası içine gelen topa Delgado yetişemedi.
DK 45: İlk yarıda son düdük.
Bursa'da gol sesi çıkmadı.
MAÇTA İKİNCİ YARI
DK 46: İkinci yarıya Bursaspor başladı.
DK 48: İkinci yarı sinirler gerildi. Cisse ve Pancu arasındaki gerilime Baki de katıldı. Hakem müdahale etti ve oyuncuları uyararak ayırdı.
DK 52: Ali Tandoğan uzak noktadakiş Delgado'ya pasını attı. Delgado müsait pozisyonda topa hakim olamadı ve tehlikeli sayılacak bir pozisyonu daha harcamış oldu.
57026.jpg DK 55: Bursa'da kaleci Yavuz, cezasahası dışında topa elle dokuduğu için maçta ilk sarı kartı gördü.
57038.jpg DK 61: Higuain yerini Burak'a bıraktı, Bursa'da ise Tum çıktı, yerine Serkan girdi.
57026.jpg DK 65: Bir sarı kart da rakibine kontrolsüz giren Baki Mercimek'e.
DK 66: Rüştü kaleci atışı ile oyunu başlattı. Tello kafa ile Burak'a atmak istedi. Araya Bursaspor oyuncuları girdi. Beşiktaş yarı alanına gönderilen top. Pancu'nun İbrahim Üzülmez'e yaptığı hareket faul.
57038.jpg DK 70: Cihan Haspolatlı Pancu'nun yerine oyuna dahil oldu.
DK 73: Bursaspor korner kullnadı. Ön çizgide Beşiktaş defansı çıkardı. Dışarıda Ciha'ın önünde kalan top. Cihan vurdu. Üstten aut.
DK 75: Bursa'da henüz gol yok.
DK 78: Tello ve Delgado paslaştı. burak atağa destek verdi. Top taç çizgisi üzerinde. Tekrar Delgado. Bir çalımla rakibinden sıyrıldı. Egemen geldi ve topu ayağından aldı.
DK 81: Veli sağ taraftan cezasahasına girdi. Açısı dar. Vuruşunu yaptı. Rüştü kurtardı. Kale çizgisi önünde boşta kalan topu Ali Tandoğan uzaklaştırdı.
58445.jpg DK 82: Serdar cezsahası çaprazından uzak noktadaki Delgado'ya attı. Delgado gelişine vurdu. Yavuz'un müdahalesi yetersiz ve top filelerde. 0-1
57038.jpg DK 85: Golü atan Delgado yerini Koray'a bıraktı. Bursaspor'da Veli çıktı yerine Mehmet girdi.
DK 88: Bursaspor'da İsmail Güldüren uzun bir taç kullandı. İçieri doğru aşırtılan top Rüştü'nün ellerinde kaldı.
Yunus Yıldırım +3 dakika uzatma işaret etti.
57038.jpg 90+1: Beşiktaş son değişiklik hakkını kullandı. Tello yerini Mehmet Sedef'e bıraktı.

Susturduk!

bursa-bjk002.jpg
tebrikler....
bursa-bjk002.jpg
valla resmi görünce konuyu unuttum resimdeki bobomu?
evet bobo bobo bobo bobo Smile
aman allahımmmmmmm
aceba boşanırmı?
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman allahımmmmmmm
aceba boşanırmı?

Bosanmıcakmıs......:yikildim::yikildim: Adam karısına delı gıbı asık zaten karısı delımdıır nedır... karısından bıraz cekınıyo bobo.. ama gzuel kar5ısı var:yikildim::yikildim: gecen bı roportajlarını okumustum ordan bılıyorum...
bjk tvde izledim bende gerçekten çok güzel bi eşi var Smile umudunu kes bobo sana selam vermez Big Grin
hıh insan destekler abla der yeterki iste sana binlerce bobo feda derBig Grin
derdim de bobolara ayıp olmasın diye demedim Big GrinTongueTongueTongue
aman boşver ben daha iilerine layığım:$
Sayfalar: 1 2 3