:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: hayaTTaki 6 gerCek (:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
hayattaki 6 gerçek:

1) Bir insanın diliyle tüm dişlerine dokunması imkansızdır.

2) İlk gerçeği okuduktan sonra bütün insanlar diliyle dişlerine dokunmayı denerler.

3) İlk gerçek yalandı.

4)şaşkın olduğunu farkettiğin için şuanda gülümsüyorsun.

5) Şimdi sen de bu gerçekleri forward etme düşüncesindesin.

6) Ve yüzünde hâlâ aptal bir gülümseme var..

(Ç)aLıntıdır..Big Grin
Daha önCe weriLdiySe aFFoLa(;
huehuhueuhe brafoo yanee hepsini aynen yaptm ve farkında bile diilm Big GrinBig Grin
saol=)
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin pcko sen beni nerden tanıyorsun ve bunları yapacağımı bildiğine göre
ne zaman öleceğimide bilirsin çabuk söle gebertirim seni Big GrinBig GrinBig Grin:
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:huehuhueuhe brafoo yanee hepsini aynen yaptm ve farkında bile diilm Big GrinBig Grin
saol=)
Sen de SaoL :tolga: Big Grin
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin pcko sen beni nerden tanıyorsun ve bunları yapacağımı bildiğine göre
ne zaman öleceğimide bilirsin çabuk söle gebertirim seni Big GrinBig GrinBig Grin:

AhhahaBig Grin ßen hakimim masum amCaBig Grin
Saol pcko Big Grin güseldi Big Grin
valla onece dıslerıme dokunmayı denedım sonra ıkıcıyı okuyunca koptuk aılecek ... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla onece dıslerıme dokunmayı denedım sonra ıkıcıyı okuyunca koptuk aılecek ... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
AiLeye tekrar SLmBig GrinBig GrinBig Grin
güzelmiş ya Big Grin
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzelmiş ya Big Grin
Sen de dü$tün dimeeBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3