:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: işte ölümüne aşk
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
öncelikle şunu deyim yaşanmış vede gerçek bir hikayedir hikayenin kahramanlarının şuan sadece 1 tanesi hayattatır.
ÖLÜMÜNE AŞK
birbirlerini internette tanıyan iki tane gençin hıkayesi fıransada yasamakta olan şahin adınada bir gencle almanyada yasayan derya ismindeki kızın hikayesi neyse iki genç internette tanışıp bir birlerine aşık olurlar her zaman msn de yazısırlar bir gun derya msn acar ve slm aşkım dıye yazar ama msn olan kişi aşkı değildir şahinin nişanlısıdır bunu duyan derya yıkılır o an ölmek ıster ama sahın olayı acıklar durumu anlatır ve şahin nişanlısından ayrılır cunku zorla nişanlanmıştır aradan aylar gecer gencler bulusur şahin almaya gider ve sevgılısını arar bulundugu yerı soyler kız ise hemen gelıyorum askım der tlf nu kapatır 1 saat sonra kız cocugun bulundugu yere gelır ve gelirgelmez bir kalabalık görür kalabalıga karışıp ne oldugunu bılmek ıster ve ogrenır yerde yatan yaralı ve ölmek uzere olan gencın agzından su kelımeler dokulur senı gordumya olsemde fark etmez ben seni ölürken bile seviyorum der işte boyle hikaye hakkında yorumlarınızı beklıorum SadSadSad VataN_SeveR tam bir gönül insanı

Seni Seviyorum Diye Sanmaki Kalbim Yetimdir Ölürümde Yalvarmam AŞKIM Asaletimdir
Konu yanlış bölüme açıldığı için taşınmıştır...

Paylaşım için teşekkürler.
Yazık olmuş tabi gönül isterdiki bu şekilde son olmasa da devam edip beraber mutlu bir hayat yaşasalardı
çok üzüldüm ya keşke öyle olmasaydı Sad:'(
teşekürler paylaşım için
çocuk neden ölüyo ki türk filmi gibi
paylasim icin tskler cok guzeldi keske boyle olmasaymis ama kaderin onune gecilmio iste :'(
Bu vatan benim..! Ne sana ne başkasına yar ederim... Gerekirse yedi ceddini geldiğin yere GÖMERİM...,!