:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Allah'a emanet olun
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar foruma bir daha gelmeyi düşünmüyorum. Biliyorum ki bazılarınız giden gider bizene diycek bazılarınızda neden gidiyorsun gitme diycek. ßuraya bunu yazma amacım sadece vedalaşmak benim artık buraya gelmedigimi bilmeniz. Forumda hoşuma gitmeyen birkaç şey var ondan dolayı gelmek istemiyorum. Umarım anlayışla karşılarsınız beni. Hatta hiç bir yorum yazmazsanız da sevinirim. Kendinize iyi bakın hepinizi Seviyorum Smile
niye herkes gidiyo ya sorunları konuşsaydık bari en azından :S kararın kesin gibi sende allaha emanet ol hep mutlu ol Smile
olm adın herneyse bilmiyom ama demekki bişiey var fromda ßen daha yeniyim formda ama siz bilirsiniz

saygılarımla...
gitme esra ya nereye gidiyosun daha çok eylenicez forumda
çikicikin dediği gibi herkez gidiyo forumdan
bare sen gitme Sad
gitmicen demiSmile
fb19071990 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:.........................

sen nasıl admin olucan ozaman
bence hiç şansını zorlama senden admin falan olmaz
onlar kaç aydan beri burdalar sen biliyormusun
birşey diyecem ama kavga çıkarmak istemiyorum
üyeye saygı yok
[b][SIZE=2]y
azılanlar neden siliniyor

[/SIZE][/b]
ne diycen hee

sen kundakta bebekken biz delikanlı

sigara içiyoduk
Konu içerisinde yazılan ve konu ile alakası olmayan mesajlar silinmiştir.Lütfen arkadaşlarımın açtığı konulara saygı duyun ve konu içerisinde insanları rencide edecek yada konu ile alakasız mesajlar yazmayın...

Esracım seni rahatsız eden şeyleri birlikte konuşalım gerekli çözümleri üretelim seni rahatsız eden şeyleri bilmemiz ve bunlara çözüm bulmamız gerek forumumuzda varolmaya devam etmen bizi mutlu edecektir...
adminde olurum herşey olurum sanane
Uyarı:Konu içerisinde gerginlik yaratacak mesaj atmaya devam ederseniz yaptırım yöntemine gidilecektir.
Sevgiler...
Sayfalar: 1 2