:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Biyolo?un A?k?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir Biyolo?un A?k? Protein g?zl?m,Karbonhidrat?m,Primitif a?k?m benim .

?zlemin b?t?n soma h?crelerime kadar i?ledi.Hasretin beni litik enzim gibi damla damla eritiyor.Seni,her g?n binlerce kez ribozomlar?mda sentezleyip,kalbimde depoluyorum.Sen,kalbimin spesifik effekt?r?s?n.Ben sana stabil ligamentlerle ba?lanm???m bir kere.Kalbimin her odac???nda sen vars?n art?k.

Osilasyon varyasyonunu b?rak bir k??eye.Par?ala beynindeki fikse edilmi? anabolik hayalleri.Rotasyon haraketi yaparak gel tut ellerimi.Art?k mutasyon zaman? gelmi?tir ikimiz i?inde.Sinsityum yapm?? amorf modifikasyonlar? atal?m y?re?imizden.HUGO De VR?ES’in

mutasyon kuram?n?n s?n?rlar?n? a?al?m art?k.De VR?ES ‘i k?skand?racak kendi mutasyon kuram?m?z? yaratal?m sonsuz hayallerimiz i?in.

Gel tut ellerimi Bir tanem.Tut ki stabil kominikasyon sistemimizi yaratabilelim g?zlerimizde.

Bivalent,stabil linker DNA zincirine tutunal?m seninle.Kalbimiz,Y?re?imiz,Hayallerimiz hep birbirinin komplementeri olsun..In Vitro ortam?n?n latent faz?n?n letal yaln?zl???n? immunolojik tolerans sistemimizle disimilasyona u?ratal?m.

Bana d?nmen i?in b?t?n Pentoz yollar?n?,Hatch-Slack yollar?n?,Calvin yollar?n? sonuna kadar a?t?m.Gel tut ellerimi.Yeni bir initiat?r noktas? belirleyelim kendimize.Ve bir tane daha Krebs ?emberi ?izelim ikimiz i?in.Merkezinde sen,sana e?it uzakl?ktaki her noktada ben.Seni her d?n???nde beni,ben her bak???mda seni g?reyim.

Protein g?zl?m,Primitif a?k?m benim . . .

Ben senin en ?ok konjenital DNA heliksi g?r?n?m?ndeki fibrilimsi sa?lar?n? sevdim.Rotasyon

Hareketi yaparak resiprok d?n???n? sevdim.Gen havuzundaki Gen frekans?m?z?n farkl? olmas?na ra?men ben seni yinede unutam?yorum.??nk? sen benim primitif a?k?ms?n,bir tanemsin. B?NG – BANG KURAMI ?arps?n ki Hayat siklusu i?inde senden ba?kas?n? sevmeyece?im.Reg?lat?r y?zl?m benim...(Nisan 2003)

AL? ?NAL
ATAT?RK ?NV.
FEN ED.FAK.
B?YOLOJ? B?L?M
harbi süper olmuş ya ellerine saglık ...