:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bALo dÜzEnLeSe,FoRuMdAn kİmİ Eş olArAk SeÇeRdİn..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
eett arkadaşlar forumda bir balo düzenlense eş olarak kimii seçerdnzz??

damsız gırılmez sölım Big GrinBig GrinBig Grin ben evsahıbıyım ondan damısz bı tek ben gırıyorum :yikildim::yikildim::yikildim:
bende yalnız gelebilirmiyim kartal Smile
ßn taßiki tanjuyLa (aŞk ŞEhidi) Smile
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende yalnız gelebilirmiyim kartal Smile

abla eger senın ıcın sorun olmazsa benımle gelırmısın ..SmileSmileSmile
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abla eger senın ıcın sorun olmazsa benımle gelırmısın ..SmileSmileSmile
saol benim için sorun olmazda ama sen neden aslıyla gitmiyorsun
ben yalnız geleyim mümkünse tabi Smile
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol benim için sorun olmazda ama sen neden aslıyla gitmiyorsun
ben yalnız geleyim mümkünse tabi Smile

yok abla senı yanlız gönderırmıyım baloya Big GrinBig Grin
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok abla senı yanlız gönderırmıyım baloya Big GrinBig Grin
aa neden kartal bana bişi olmaz merak etme sen Big Grin
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aa neden kartal bana bişi olmaz merak etme sen Big Grin

yok abla yanlız absına sokaga cıkamazssın ... bende gelıcem...
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok abla yanlız absına sokaga cıkamazssın ... bende gelıcem...
yok kartalcığım ben yalnız başıma çıkarım zaten yakındır dimi balo olan yer bana Big Grin
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok kartalcığım ben yalnız başıma çıkarım zaten yakındır dimi balo olan yer bana Big Grin

olsun abla ben kımseye ablasını balaoya yanlıs basına göndertmıs dedırtmem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20