:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yara bere dizlerim var benim sen hiç görmedin:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=5]dilimi elime verip sustum öylece...kanayan yanlarıma inat sustum!kolay olduğundan değildi,ama konuşsam da sen anlamayacaktın..

yara bere dizlerim var benim.sen hiç görmedin..ne çok kanadım..anlamadın yar..anlayamadın...düştüğümden tozdu her yanım..bundan saklandım..sen korktuğumdan sandın...oysa korkmadım hiç...canımla kendin aranda seçim yapmamı istediğinde bile korkmadım ölmekten,sensizlikten korktuğum kadar...ama dedim ya anlamadın...

hep en zor yola sevkettin beni..hep yanlış yollara..yanmış,yıkılmış,çıkmaz sokaklara...bundan geçtim ben bahar bahçe yollardan...baharlardan,saçlarından bundan vazgeçtim...sanma yorulduğumdan...kalmamışlığımdan es geçtim hayattan...

sana göre günlük güneşlikti zaman..zaman geçer ve düzelirdi hayat..ama öyle olmadı hiç...sen taze meltem kokularıyla yaşarken,ben ayazlarla savaştım.kaç kez yenildim kim bilir..kaç kez en baştan başladım...önemi yoktu kayıplarımın...gitgide vazgeçmek kolay geliyordu ya hani,bunu da içime aldım..nasıl olsa haddi hesabı yoktu ayıplarının...

kızmadıysam sana kızamadıysam,kırgın olmadığımdan değil...alıp götürdüğünden herşeyi..kalmadığımdan...beni bana bırakmadığından...eksilttin ve varsa içimde..sadece alabileceklerini değil,almaya haddin olmadıklarını da aldığından...
ne desem yine ayaz yine kar..ondan diyorum ya kestim dilimi,sussun bu feryat...artık istemiyorum ne baharları ne saçlarını..meltemlere de ihtiyacım yok,alıştım soğuklara...

gelme artık,vazgeçtim...herşeyi sattım yokluğuna..yokluğunu da bi deniz kıyısına bıraktım...ihtiyacım yoktu,sattım yokluğunu..![/SIZE]