:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevgi neydi !?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ne anladin ki sen simdi bunlari anlıyasin!!!
Koca bi Hic Anladin Sen!!!Ben yikilmis duvarlari duzeltirken, sen dier yandan yikilmamislari yikdin..
Hep ben yapici oldum sen yikici..Hic anlamadin beni ya da anlamak istemedin..

Hep kaybedilmekden korktun.Kaybedecegini hesaba katmiyarak.Ama maalesef "KAYBETTIN" bunu cok hissettirdim..Belki anladin, belkide es gectin.Ama sunu bil ki "DEGER" denilen seyi hep kaybettikden sonra anlariz...
Sen neyi kaybettigin icin aglarken, ben neler kazanabilirdim "OLMASAYDIN" diye agliyor olacam..
Belki bir pismanlik olarak kalacaksin icimde, belkide nefret!Ama sevdim, sevgim icin elimden geleni yaptim KI SEVIYORUMDA !!!Bencillik kanina islemis baska bisey deil..Sen sadece kendini dusunen birisin.
Oysaki sevgi NEYDI?!EMEKTI, FEDAKARLIKTI!!!Sevgi neydi bi yerin acisa onun acisini beraber hissetmek deil miydi.Agladigimiz zamanlarda birbirimizin omuzuna yaslanmak deil miydi?..En kotu gunde dahi ellerimizi birakmamak deil miydi?Destek olmakdi,beklemekdi,SAYGI idi..
Pardon bu BiZiM YEMiNiMizDi!!!!Sen sozunde ve yemininde duramiyacak kadar aciz ben ise bunlari sonradan goren bi aptalim artik....
Yine Yeni BiR Sans Daha Sana.. Ama Bu Sefer iki Secenegin Var....
YA ANLA YA DA KAYBET!!!
Sevgi neydi ? ...

Çok güzel. Yüreğine sağlık . . .
saoL cnm..
süperrrr olmuşşş paylaştıgınn içinn tşk ederimmm.........