:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bende Yeniyimm Galibaa
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Merhabaa Ben Mervee Samsunluyumm Arkadaş Edinmeyi Severim Himm Ne Bilim Iştee öyle Bişeylerr
vay hoşgeldin bir hemşerim daha gelmiş hemde baya yakından bu sefer
hoşgelmişsin arkadaşım iyi eğlenceler Smile
Ho$geLdin Merve..Bende Bu$ra memnun oLdum..
İyi egLenceLer..Smile
Him Ne Guzel Bende Gelin Olcam OrayaSmileSmile
Aramiza Hosgeldin Canim...
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay hoşgeldin bir hemşerim daha gelmiş hemde baya yakından bu sefer
hoşgelmişsin arkadaşım iyi eğlenceler Smile
TEŞEKKÜR EDERİMMM BÖYLEE HEMŞERİLERİMİNN GÜZEL İŞLER YAPMALARINA BAYILIYORUM YAA FORUMLARI ÇOK SEVERİM ARKADAŞLARIDA ÇOK SEVERİMM UMARIMM HERŞEY GÜZEL OLUUR SEN SAMSUNUN NERESİNDENSİN Kİİİ
Böcük Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ho$geLdin Merve..Bende Bu$ra memnun oLdum..
İyi egLenceLer..Smile

HOŞBULDUUUMM BENDE MEMNUN OLDUMM BÜŞRAA SAÄžOLL SANADA İYİ EÄžLENCELERR
Gulguzeliii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Him Ne Guzel Bende Gelin Olcam OrayaSmileSmile
Aramiza Hosgeldin Canim...
HOŞBULDUUMM GELİN OLCAN HE OL OL BURALAR GÜZELL YENGE DİİM Mİ O ZAMAN SANAA Confusedmiley17:
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HOŞBULDUUMM GELİN OLCAN HE OL OL BURALAR GÜZELL YENGE DİİM Mİ O ZAMAN SANAA Confusedmiley17:

olur deeSmileSmileSmilebende sana canım dıım olurmu ?canımmmSmileSmileSmile
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhabaa Ben Mervee Samsunluyumm Arkadaş Edinmeyi Severim Himm Ne Bilim Iştee öyle Bişeylerr

hoş geldin hemşom
Gulguzeliii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur deeSmileSmileSmilebende sana canım dıım olurmu ?canımmmSmileSmileSmile
OLUUUUR Big Grin DE BANAA CANIMM DEEEEE Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6