:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yüreklerdeki Feryat
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

68606_100_122_454lo.jpg

Yüregim feryat ediyo kim duyabiliyo bu deryatlarımı kimse duymuyoo içim acıyo ama sadece ben hissediyorumm...

Yürekler feryat ediyomuş kimin yüregi niçin yanıyo acaba kimsenin yüregindeki feryatı duyamazmış insan yürekde yaşarmışş..

Yüzüm gülüyo herkez mutlu sanıyo oysa yüregim feryat ediyo çırpınıyo aglıyoo herşey yüregimde......ne zaman görücek bu feryatlarım yüregim feryat ediyo duyuyomusunuzz feryatdım var yüzümde gülümse var ama yüremde kanlı gözyaşı varrr.....
Belki bazı kişileri susturabilir ama birileri varki onlar susmazzz susamazzzzz hadi yüreklerdeki bu feryatın nasıl büyük oldugunu görün artık.....

Benim yüregimde feryat ediyo benim yanıyoo .......

Açın gözlerinizi bi bakın kimin yüregi bu kadar acıyo bakın hadi en çok en çok kimlerin yüregi yanıyomuş.....o tatlı gülümsemenin arkasında ne acılar ne hüsranlar var ama biz görmüyoruzz.....feryat ediyorum artık feryat ediyo yüregim gülen yüzüm arkasında kocaman bi acı varrrr.....

Neden mi?bu soruryu bence kendinize nedenn nedennn diyee.....
Anneleri babanların yüregindeki feryatdı duysun artık birileri

Benim yüregimde feryat ediyo benim yanıyoo .......

"YÜREKLERDEKİ FERYATLARI GÖRÜNNN"

14.01.2001

ÇiLeK
(HİLAL)
cnm saolsın emeyine saglık çokk güzel olmuş Wink
forummynet6uw6.jpg

BEGENDİGİNE SEVİNDİM CANIM YÜREGİNDEKİ SICAKLIGI HİÇ KAYBETME.....

SEVGİYLE KAL.....
Kimse bilmez başkasının yüreğindeki acıyı.

Yüreğine sağlık arkadaşım. Yüreğindeki feryadın susması dileğimle ..
Yürekler feryat ediyomuş kimin yüregi niçin yanıyo acaba kimsenin yüregindeki feryatı duyamazmış insan yürekde yaşarmışş..

Umarım bundan sonra güzel olan şeyleri haykırırsın..Teşekkürler canım..
KALBİMDEN TEŞEKÜRLER Qetesh ve cimcime herşeyin yüreklerinizce olması dileklerimle....
yüreğine sağlık ...
SAGOLASIN CANAT......