:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: seni sevmek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda elin elimde sarılmak istemedim yağmurlara. Yokluğunu yüklenip sırtıma, şeffaflığında hissedebilmek istedim seni umarsızca. Kolaydı ıslanmak sırılsıklam saçakların altında, zor olanı istedim; yağmurla değil, varlığının kattığı yoklukla yıkanmak... Başardım can özüm, o vakit okşarken saçının her bir telini bir sağanak, özleminle sırılsıklamdım sensizliği her bir hücremde anlayarak...

Seni tüm bencilliğimle sevdim... ve tüm bencilliğimle kıskandım...Sevilme ihtiyacımın cevabıydın sen... Aşkın sendeki yansımalarıydı beni çeken. Yankılanan sesimdi, sesindeki. Ben sevmenin bana ait olan kısmını sevdim. Deniz dibinin büyüleyici evreninden çıkıp, vurgun yiyen yanını sevdim. Dingin doğanın içine kattığım fırtınayı sevdim... Belki seni değil, seni sevmeyi; belki seni değil, senin beni öyle güzel sevmeni sevdim... anla işte seni her anımda sevdim...

....

Duygu yüklü bulutlara kanmadım ben , yada sensiz olan sevdalı günlere . Bunlar bir hayal misali aklımdan geçmedi değil ama ben yinede gerçek olanda gerçek olanı sevdim . Kolay değildir ne sevmek nede sevilmek . Ama biz de kolayı seçmedik , zor olanda helal var dedik , zor olanda bereket var dedik , öyle sevdik .

....
Cok guzel yazmissin sibel...

Gercekten cok begendim ayni zamanda oldukcada duygulandim..

Yuregine saglik sevgi yuklu bulut..Tesekkurler...
abla süpersin walla yaa....
bu yazına bir yorumla cevap varmek isterdim ama
yorum değil sadece bir teşekkürle cevap veriyorum

eline yüreğine sağlık teşekkürler abla.....
Tşkler Smile ...
Yokluğunu yüklenip sırtıma, şeffaflığında hissedebilmek istedim seni umarsızca

Yüreğin esağlık ablam..Çok güzeldi..
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok guzel yazmissin sibel...

Gercekten cok begendim ayni zamanda oldukcada duygulandim..

Yuregine saglik sevgi yuklu bulut..Tesekkurler...
sende sağol ..
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abla süpersin walla yaa....
bu yazına bir yorumla cevap varmek isterdim ama
yorum değil sadece bir teşekkürle cevap veriyorum

eline yüreğine sağlık teşekkürler abla.....
sende sağol kardeşim....Smile
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tşkler Smile ...
sende sağol adem Smile
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yokluğunu yüklenip sırtıma, şeffaflığında hissedebilmek istedim seni umarsızca

Yüreğin esağlık ablam..Çok güzeldi..
sende sağol canım..