:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yazayımmı Seni Sana ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Forumlarda dostluk , aşk , sevgi .......

Şimdi benden de beklemeyin öyle resimler ekleyip altına bir iki copy pasteyi . Biz bunları yapacak olsaydık , şimdilerde aşkların en yalan olanlarını yaşar dururduk . Hani resim olmayınca insanın okuyasıda gelmiyor yazıyı . Haklıyım dimi .. Öyle düşünenler okumasın zaten ...

Evet yazayımmı seni sana , istermisin bunu . Yada aslında eminmisin demek lazım bazen . Son kararınmı filan falan ... Vazgeçtim sormuyorum , yazıyorum seni sana .... Sen sadece gözlerinle oku , dile gelirsende cevap yazarsın ama çaktırma millete haliyle kim olduğun belli olmasın ...

Sen ...................

Sen , Ben demenin yarısı
Sen , Hayatımın anlamı
Sen , Yaşamın kendisi
Sen , Herşeyim olan
Sen , Azcık delisin aslında ................

Sen diyebilmenin en güzel manasını nerde bulduk bir düşünsene , Ben yok isem sen kimsin .? Aynı şekilde Sen yok isen ben kimim ? Yani anlayacığın sensiz bir ben , bensiz bir sen olmayacak bu hayatta . Ne güzel dimi , sanki birbirimize mecburuz gibi . İşin şakası bu tabi .....

Seni sana verdim varsayalım , sen seni ne yapcan , sen senle konuşabilecekmisin , sen senle oturup dertleşebilecekmisin , oysa anlam çıkarmak lazım burda ......

Aslında .........

Sen Bensin ........... Ben ise Sen ...............

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

...
Karisik bir anlatim olmus..

Herkes her seyi aninda cozme yetenegine sahip degil..

Lakin yinede birseyler anlatiyor..

Tesekkurler efendim...

SmileSmileSmile
Alıntı:Seni sana verdim varsayalım , sen seni ne yapcan , sen senle konuşabilecekmisin , sen senle oturup dertleşebilecekmisin , oysa anlam çıkarmak lazım burda ......

Anlamaya çalıştım bişeyler, anladım gibide oldum Smile ...Ama gelde şimdi bunu anlatTongue...

Neyse sevginiz daim olsunda, gerisi hikaye zaten.

Tşkler . . .

Ben teşekkür ederim ....

Sevg ...
anşaılması zor değil sadece dikkat etmek lazım ve okurken anlamak lazım..
güzel anlatım ....teşekkürler...
Ben teşekkür ederim ...

Sevg ...
Dikkatli okununca anlaşılıoo hisler,duygular,kalbin güzellikleri...
Yüreğine sağlık Firari abi güzel olmuş gerçektn...
Yüreğine sağlık güzel kardeşim . Herşey anlaşılır elbette ...

Sevg ...
......

Aslında .........

Sen Bensin ........... Ben ise Sen ...............

BİRAZ KAFAM KARIŞTI
ama Yine fırtınaya yaraşır bi paylaşım o güzel yürekten sevgi eksilmesinSmile
saygılarım ve sevgilerimle
Benimde kafam karıştı SmileSmile

Sevg ...
Sayfalar: 1 2