:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: üüüüüüü:'(:'(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
kimse benlen ilgilenmiyo yaa sevmyo kimse beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ölmek istiyomm
:'(
ciddyiim şaka değil allahım ya al canımıı üffffffffffffff
metal_cix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimse benlen ilgilenmiyo yaa sevmyo kimse beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ölmek istiyomm
ciddyiim şaka değil allahım ya al canımıı üffffffffffffff
aaa bıteanmmmmm nıyee canım benıım bak ben sebıı cok sewıyıruum balsının bıtanesııı aglama bakıım ne ıstıyosuun sole noluduu
tek sen amaaa
aLLahım ßitane daha ne derdiniz war anLamıyorum ki Senmi werdin kendi canını ki Sen aLıyosun herkes öLcem öLmek istiyorum vs. diyo Kimse iLqiLenmiyo diyemi neyse yine susuyorum
senin yaşamın birilerinin ilgisine mi baaLı?
susma abla sende konuşşş
değil tabii
yha sn iLqi duyuLmak istiyosan aLıp kucakLArına sni ßeßek qißi sarmaLarını istiyosan tmm eLimizden qeLenii yapaLım yha ßi derdin yok sorunun yok ne diye öLmek istiyorum diyosun
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha sn iLqi duyuLmak istiyosan aLıp kucakLArına sni ßeßek qißi sarmaLarını istiyosan tmm eLimizden qeLenii yapaLım yha ßi derdin yok sorunun yok ne diye öLmek istiyorum diyosun
bu konuda esraya katılıyorum olmek falan yakısmıyor azına bız sana göstere bildiğimiz kadar ılgı gosterıyoruz herseyde zamanla olur artık herkes ıyıce tanıyana kadarSmileSmile ha canım
metal_cix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:susma abla sende konuşşş
nan msnde konuşuyom yha kıs daha ne istiyon zaten senı erkek sanıyodum SmileSmile
Sayfalar: 1 2