:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: özledimm...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

B43.jpg

Feryat ediyorum herşeye bu gece......

Özlemin içimde bi aleve öyle özlendin ki kalbimde artık kalbim dayanamıyo bu özleme......

Hasrettin bi bıçak gibi saplanıyo nerdesin nerdesin be GÜLÜM!!1
Öyle çok özledim ki sesini,yüzünüü herşeyi çok özledimm en çokta melek yüzündeki o masum gülümsemeyi özledimm......

Herşeyim hayatımdaki en deger verdigim melegim nerdesin sen nerde benden uzak bi yerdesin ama kalbin bende buraya geldiign gün kalbinide bırakıp gittin ama benim kalbimi götürdün sen en güzel yerinde saklı biliyorum....

Feryat ediyorum çünkü artık özlemim sıgmıyo içime taşıyamıyorum resimlerinle avunuyorum hayalin hep yanımdaa ÖZLEDİM SENİ ÖZLEDİM.....

Aslında bu bi feryat degil sadece içimdeki özlemden bi ses özlendin hemde çok özledin masum gülüşlüm herşeyim......Sen bu kalpte hep özel hep özlenensin .....

Şimdi napıyosun acaba yine o tatlı gülümsemenle herkeze umut mutluluk mu veriyosun herşeyim benden uzakta bi şehirdesin ama hep benimlesin yüregim özledi seni ama olsun özlesemde biliyorum ki bende özlendimm biliyorum bende seviliyorum ve biliyorum ki hep sevilecegimm.......

Özledim senii özledimmm içimdeki özlemi durmak istemiyorum sadece nerdesin bilmek istiyorum özledim özledim işte senii....bende özlendim biliyorum ama BEN DAHA ÇOK ÖZLEDİMMM......

.............."Özledim beee hemde çookkk nerdesiniz nerdeee".......
Unutmayın kalbimde özleminiz hayaliniz yanımda sizi hep özlicem özlenlerimmm ÖZLEDİM SİZİ........
[url=javascript:history.back()]ozledim-seni-coook-025.jpg[/url]

.....ÇiLeK.....

Aslında bu bi feryat degil sadece içimdeki özlemden bi ses özlendin hemde çok özledin masum gülüşlüm herşeyim......Sen bu kalpte hep özel hep özlenensin .....
emeğine sağlık hilalim..
SAGOL SİBEL ABLAM YÜREGİNDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmile

Güzel paylaşım canım..yüreğine sağlık..
begenmene sevindim canımSmile
Sus yüreğim. Feryat etme. Çığırtkanlara yaraşır bu yaptığın, bir de küçük kız çocuklarına. Oysa sen büyüdün, çığırtkan da olmadın hiçbir zaman.

Sen bilir miydin sormadığım soruların cevaplarını. Bir açık kapı olsaydı, güneşi de baharı da getirebilir miydin? Anlar mıydın dilimden, konuşmadan susar mıydık öylece. Yoksa yeni bir alfabe mi yazardın her harfi bir çiçekten. Bilir miydin neden bu kadar korktuğumu. İçimdeki korkunç yalnızlığı, katran karası geceyi, düş düş sonu gelmeyen uçurumu. Okur muydun gözlerimdeki hüznü, kendime bile kapattığım kapıları açabilir miydin?

Sağlam dur yüreğim. Etrafa saçma kıvılcımları. Geldiğimiz gibi gideceğiz bu bahçeden. Gitmeye de biliriz. Gitmeyi de biliriz. Sağlam dur yüreğim. Ne içindeki çığlığı büyüt dalga dalga, ne de yalnızlığı.

Bu sırrı açsaydık birbirimize. Gözlerimiz her karşılaştığında söylediklerimizi sözlere dökseydik... Kalbimin sükun bulduğu yer dizinin dibi olur muydu? Sıcacık baktığında aradığım cevapları bulur muydum? İçim erir miydi gülümsediğinde, şimdiki gibi? Utanır mıydım yaptıklarımdan, yoksa mesut bahtiyar ölür müydüm son nefesimde?

Kendine sarıl kalbim. Sıkı tut kendini. Üzerine sıçratma kuruntuları. Zaten giderek büyüyor gece...

Söylesene bu bir masal mı? Sorular üzerine kurulabilir mi hayatlar? Başlamadan biten masallar vardır hani, kahramanları ta en başından pes eden. Mızıkçılık mı yapmış olur onlar, yenilmeyi seçmekle. Saklambaç oynarken sıkılıp kendini sobeleten çocuklar gibi...

Kaç bahar olur bir ömürde kalbim? Her tohum başka bir çiçek midir, yoksa yeniden açan aynı çiçek mi? Sorma artık yüreğim. Sus yüreğim, feryat etme...
Alıntı:Özlemin içimde bi aleve öyle özlendin ki kalbimde artık kalbim dayanamıyo bu özleme......

Çıldıracak gibi oluyorum bazen !

Yüreğine sağlık tşkler . . .
SAGOLLASIN...............
Bana ayriliktan Sakin söz etme
Özledim seni gözlerini evdeki bagırışları bana kızmanı
Bana ayrıltan bahsetme sakın sensiz olamam ki ben
Sen benimsin özliyorum..

Teşkürler ablam efemm....Smile
bu yazı gülümüz ve jackal beyimiz içindi hehheheh offfffffffffff bee bende özledim onları hee Sad