:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Merhaba Arkadaşlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar

Googleden duygu düşünceyi dalgalı bir hissiyatla ani bir karar ile arattım... Çıkan sitelerden biriydi bu site... Forum olması ilk etapta bana çekici gelmese de üstteki küçük bir kaç cümle çok hoşuma gitti... Çünkü konuşmak ve bu konuşmalarda anlam bulmak istemiştim hep... Dostluk amacı vardı o küçük cümlelerde... Neyse uzatttım ben galiba affediniz... Adım Faruk... Antalya Akdeniz Unvden.... şiiri ve özellikle anlamlı herşeyi okumak ve paylaşmak benim için önemlidir....
h.geLdn aramıza o zaman ...Smile
hangi böLümü okuyosun meraq ettimm SmileSmile
Aramiza hosgeldin Faruk Arkadasim ..

O zaman hoş paylaşimlarinin gözlemcisiyiz (:

Güzel arkadasliklar ve Dostluklar kurman temennisiyle ..
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hangi böLümü okuyosun meraq ettimm SmileSmile

Normalde Web Programcıyım... Ama Akdenizde Fen Edeb- Eski Çağ Dilleri okuyorum...

Diğer Arkadaşlar Hoşbulduk... Nacizane paylaşımlarımızla olmaya çalışacağız burada... Ama asıl mesele ekran arkasından bile olsa sizin yüreklerinizde varolabilmemizdir....
hoşgeldin faruk burada güzel vakit geçireceğine eminim sana iyi forumlar Smile
hosgeldıın aramızaaaSmileSmileSmileSmile
hosgeldın aramıza SmileSmile:
Asi_Dusunsel_ruh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Normalde Web Programcıyım... Ama Akdenizde Fen Edeb- Eski Çağ Dilleri okuyorum...

Diğer Arkadaşlar Hoşbulduk... Nacizane paylaşımlarımızla olmaya çalışacağız burada... Ama asıl mesele ekran arkasından bile olsa sizin yüreklerinizde varolabilmemizdir....

inşLh.. oLur oda merak ettme burda ki herkes çok sıcak kanLıdrWinkWink
Hoş geldin Faruk Tatlı Paylaşımlar...
Sayfalar: 1 2