:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gitme..........
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

29695396bagwsceqvfvrxofxy9.jpg
Sanki dağlar yıkıldı,Üstüme çöktü dünya
O an ölmek istedim sevmiyorum dedin ya
Sensizliğin korkusu içime doldu birden
Dağ Gibi hayallerim devrildi yüreğimden...

DiL susunca yürek konuşur derLer ya ; artık yüreqimde sustu benim..KaLbim direnmekten vazqecti artık sevmekten [KeLimeLerim bunLarı desene , yazsa da yüreqim bunu diyemiyor ..] KaLbime bir türLü o qitti diyemiyorum !!

Ne yapsam ne etsem kabuL ettiremıyorum.O kadar zamansız qittin ki diyecek hicbirşey bırakmadın.. Tek sözündü sevmiyorum biLe demedin , diyemedin..qene bana bıraktın zor roLü ''sevme benı dedın ''

SöyLesene hanqi can sevmek ıcın ızın aLıyor ki sevmemek icinde izin aLsın !!!

Unut demek çok kolay gelde bana sor birde
Sanki sevdan kanımla yazılmış yüreğimde
Gitme gitme ayrılma benden
Gitme gitme kopamam senden...

Ardına bakıp qitme diyemedim.. Ruhum sanki yoktu o qün yanımda ; öyLece kaLakaLdım; bakakaLdım ardından sadece ve qözyaşım...

Sana söyLemiştim senden sonra yaşayamam demiştim !!! söyLesene ALLAh aşkına şimdi yaşıyor muyum sanıyorsun ?? Şimdi ardından sadece sensiz kaLan qünLerimi sayıyorum , sense umurunda biLe oLmadan unutur ne de oLsa tavrında başka aLemLerdesin !

Kanım içimde dondu,canım çekildi sandım
Bu aşk bitti dedin ya,işte o an yıkıldım
Oysa nasıl sevmiştim,nasılda baglanmıstım
Bu kısacık ömrümü ömrüne adamıştım

Sana yazdıkLarımı seni sana sakLıyorum.Gün qeLirde dönersen onLar anLatır seni benim diLimden ...Çünkü ben yoruLdum artık mecaLim kaLmadı ...Aniden qirdin kaLbime ve qidişinde öyLe oLdu...

Şimdi kaLabaLık icerisinde kayboLuyorum taa ki sen buLana kadarda cıkmayacaqım sakLandıqım yerden ve sen ait oLduqun yerde hep kaLacaksın hic unutuLmadan hıc bıkmadan seviLerek...

Unut demek çok kolay gelde bana sor birde
Sanki sevdan kanımla yazılmış yüregimde
Gitme gitme ayrılma benden
Gitme gitme kopamam senden

asLı 18.o8.o7
Yüreğine sağlık , güzel olmuş gerçekden ..

Sevg ...
tesekkurler okuyan gözlerıne salık ve yazanın elıne saglık bız sadece sunduk SmileSmileSmile
Sunmak , bu güzelliği bizimle paylaşmak da ,

Yazan kadar emek vermek demekdir .. Teşekkürlerimiz iki yönlü olsun ...

Sevg ...
süperdi ya serseri....
yüreğine sağlık.....