:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: | Gİtme Birtanem; Şİmdİ Zamani Degİldİ... |
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yazmak seni sana anlatabilmek seni anlatabilmek kolay dimi.olmayan tutamadigin sevgiliye okumayacagini bile bile yazmak. hangi diyarlarda oldugunu bilmedigim sevgili bu satirlar sana; olmayan sevgilim sana.duyuyormusun beni hissedebiliyormusun bu yalnizligimi. hissetsen cekip gitmezdin yuregimden dunya denen oyuncak icin bu sevdayi yakmazdin. ne yazmaliyim ne demeliyim bilmiyorum.bildigim bir şey var o da sensizim.cokta onemli degil olmayan sevgili ben birsekilde yasarim yalnizligimi ama ; AMA lar beni yigip bitiriyor.daha anlatacak hikayelerim vardi,yeni fikirlerim ve imkansiz hayallerim.hepsini senin omuzlarinda gonderdim uzaklara cok uzaklara.adresini bilmedigim kapi numarani hic bilmeyecegim bir sehre. yurudugun yollar da hic benim izim olmayacak el ele hic gezmesekte o yollarda haykirmak sana sevgimi, tutup ellerini sarilip masumca sana,yurumek gezmek benim hakkimdi. eyy olmayan sevgili sen gittin ama ben sana bir mezar kazamadim gömemedim gözlerini.ben iste buradayim cekip gidemedigim limanda.her gun yeni depremler yeni firtinalar yasiyor bu sehir.gucum yok ki sensiz dur demeye.beni bagladin bu viraneye sen gittin.beni nasil ne sekil de biraktin bir bilsen.ne gecem var simdi ne gunduzum.her sabah gunes yeni umutla dogsun diye bakiyorum ama olmuyor.dunden farki yok bugunlererin . sitem mi etsem sana? bagirsam mi? hakaret mi etsem? hangisini yapmaliyim bilmiyorum.kalbim cok aciyor eyyy sevgili eyy olmayan yar.her sey iyide neden yuregini alip gitmedin neden bana birakip bu sevdanin yukunu;el sallayip gittin.
yanlis ogrettiler bana sevdayi.sen sev gerisini bosver dediler.hep oyle yaptim sadece sevdim olumune desem olmeye gucum yok ki.hani yuregimin sahibi nerdesin.ben seni sevmelimiyim hala insan giderken benden hayir gelmez unut deseydin belki alistirirdim kendimi.ama demedin bende bakip ardin sira GITMEEE BİRTANEM GITME SEVDALIMM GITME SIMDI ZAMANI DEGIL DIYEMEDIM.bogazıma bir sey dugumlendi konusamadim.simdi karsima ciksan yine konusamam yine suskunlugum olursun.sen bana hatira olarak bu gozyaslarimi biraktin.erkekler aglamaz diyorlar erkeklerin kalbi yok mu? erkegin sevdigi giderse bir viran olur.utanmiyorum eyy baska diyarlarin hircin guzeli.senin icin sevdamiz hayallerimiz umutlarimiz icin agliyorum.omzuna ihtiyacim var.kusup gitmelerine , sesine, kokuna
SANA IHTIYACIM VAR EY SEVGİLİ EY BENI AGLATAN KALPSİZ YAR.
isyanim degilsin herkez kaderini yasiyor benim payima dusende seni sensiz sevmek varmis.ey alemlerin rabbi yardim et bana.bu günahkara bu hayati yanlis oynayan bana yardim et yardim etki yere dusup ustume basmasinlar.yardim et ki bu ayriliga kalbimi alistirayim.
seni sana yazmak mi yazmicam seni anlatmiyacagim artik sevgimi hayallerimi geride kalanlari............

Düşünüyorum da ne kadı bizden geriye? "Biz" olmayı becermeye çalışırken, ne zaman "Sen"le - "Ben" olduk? Neydi yüreğinin içinde hükmedemediğin? Ben en büyük savaşlarımı bitirip geldim sana, sen bir çekişmeye giremeyecek kadar mı korkuyordun aşktan?

Yüreğim talandı, yüreğim yangın yeri...

Ama yinede sevgimi yaşadım, korkmadım yaşatacaklarından! Sense kalbini koyduğun o kırılmaz camdan kalenin ardında kaldın hep!

"Korktum!" dedin... "Sevginden..."

Neydi korkun? Sevgimin büyüklüğüne yetişememen mi? Yoksa sevemeyeceğini söyleyecek kadar bile cesaret bulamaman mı? Neydi? Benim için fark etmezdi ki? Susmasaydın, konuşsaydın, belki acımazdı bu kadar yüreğim...

Sen kaçmayı tercih ettin... Gitsende sevecektim seni, bunu hiç anlayamadın! Sanıyordun ki; sen gidecektin, bende gittin diye seni silecektim... Oysa aşklar öyle yaşanmaz sevdiğim! Biri gider, öteki kalır geride... Ama gitmiştir bir parçası, başını alıp gidenle! Ondandır aşkın acıyla birlikte anılması!

Şimdi karanlık sabahlara, sonu gelmeyecek gibi olan uzun gecelere bıraktığın ben; gidişinin ardındaki delilleri topluyorum bir bir... Hiç bir iz kalmasın senden diye usanmadan her gün birşeyler yok ediyorum varlığının değdiği her yerde...

Şimdi gittin ya, ne olur bir daha gelme... Gücüm yok tekrar aynı şeylere... Gelmeni isterdim ya hep... Şimdi ne olur bir daha sakın gelme! Anla... Gelişini kaldıracak güç yok bende...

Benimde kalbim o kırılmaz camdan kalenin ardında şimdi... Kapıları ise çoktan sana kapandı!

Yüregindeki güzellik daim olsun eRCi ..Cok güzel bir yazi ..
Tesekkürler ..

Sevgiyle Kal ..
Ben teşekkür ederim sana aslında bu guzel paylaşımın için...

Yüreğinden sevgiler hiç eksik olmasın mutlu kal....