:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ya Sen Ya Hiç ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[yt]0GtiyXzQ5W4[/yt]

Ya Sen Ya Hiç ...

Bir zaman vardı , yakın ama az geçmiş bir zaman . Hani beklenen gün olur ya , bekleriz tüm umudumuzla , tüm ruhumuzla , tüm benliğimizle . Birden bire gelir bir acı haber , neymiş efendim 1 yıl sonra . Beklenen onbeş gündü belkide 1 hafta .

Oysa ben demişdim ona ,

Ben sensiz bir saniye dahi olamıyorum diye , ben sensiz nefes alamıyorum diye , ben sensiz yaşayamıyorum diye . Artık düşünmek ve yazmak istemiyorum seni , ben kendimi bile anlamaz oldum . Hangi deryalarda bu bahtım güldüki , sende güle . Hangi gönüller çoştu ki bende çoşayım . Sana olan bu sevgim anlatılmazdı , sadece yaşanılırdı . Canın sağolsun o da olmadı .

Sadece Affet ...

Zamanı geldi yüreğimin çevrimdışı olması lazım , o yüreğim ki çok sevmiş seni . Keşke bundan daha önce haberdar olabilseydim , en azından acısını hafifletirdim yüreğimin . Ehh be gülüm , canın sağolsun .

Affet ......

Sevg ...

Yazan : Derman Bey
süperrrrr yüreğine sağlık firari inan ki ağladım şarkıyı dinlerken
Hangi deryalarda bu bahtım güldüki , sende güle . Hangi gönüller çoştu ki bende çoşayım . Sana olan bu sevgim anlatılmazdı , sadece yaşanılırdı . Canın sağolsun o da olmadı .

Çok güzeldi...

Güzel yüreğine dert uğramasın..
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süperrrrr yüreğine sağlık firari inan ki ağladım şarkıyı dinlerken

Yürek öyle derindirki , bazen o derinliğe ulaşılması imkansız gibidir . Bizler ağlarız elbette , çünkü o derinlerde bizler varız ....

Sevg ...
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hangi deryalarda bu bahtım güldüki , sende güle . Hangi gönüller çoştu ki bende çoşayım . Sana olan bu sevgim anlatılmazdı , sadece yaşanılırdı . Canın sağolsun o da olmadı .

Çok güzeldi...

Güzel yüreğine dert uğramasın..

Güzel olan tüm yürekler dert görmesin ...Çok Teşekkürler ...

Sevg ...
acısını haffıfletmek kolay degıl hıc kolay degıl o yuregin acısını haffifletmek
yureğine saglık
yazan ellerin dert görmesin
fİRARİ FIRTINA...
Zamanı geldi yüreğimin çevrimdışı olması lazım , o yüreğim ki çok sevmiş seni . Keşke bundan daha önce haberdar olabilseydim , en azından acısını hafifletirdim yüreğimin . Ehh be gülüm , canın sağolsun .
kelimeler tutuklu kaldı içimde okuyunca..
Derman Bey..yüregine derman degil sanki..
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:acısını haffıfletmek kolay degıl hıc kolay degıl o yuregin acısını haffifletmek
yureğine saglık
yazan ellerin dert görmesin
fİRARİ FIRTINA...

Ne ahlar ne vahlar gördük , acı ne hafifler nede unutulur .

Teşekkürler ...

Sevg ...
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zamanı geldi yüreğimin çevrimdışı olması lazım , o yüreğim ki çok sevmiş seni . Keşke bundan daha önce haberdar olabilseydim , en azından acısını hafifletirdim yüreğimin . Ehh be gülüm , canın sağolsun .
kelimeler tutuklu kaldı içimde okuyunca..
Derman Bey..yüregine derman degil sanki..

Yüreğe ne işlediki bu zamana kadar derman bey işlesin . Onunda başkasınında gücü az kalır bazen bu yürekde .

Kelimeler tutuklu kaldı aynen bende de öyle , ama bazen susmakdan iyidir diye düşündüm . Teşekkürler ..Çok sağol ...

Sevg ...
Harika Smile ...

Yüreğine sağlık firari abim Smile
Sayfalar: 1 2