:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: seveceksen böyle sev
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
SEVECEKSEN BÖYLE SEV

Senin keyif aldıklarından benim her zaman keyif almam gerekmediği ihtimalini düşünerek sev beni.

[b][i]Gt_4623.jpg[/b][/i]

[i][b][b][i]Kışları, seni kışın sevmeye başladığım için sevdiğimi anlayarak kışın gelmesine
[/b][/i]
[b][i]Öfkelenme den sev beni.[/b][/i]
73274713lo0.jpg

[b][i][b][i]En beğendiğin yemeği yaptıktan sonra, onu yerken erkeğinin beğenisini kazanmış kadının zaferini hissederek ye, sana yaptığım yemeği.[/i][/b][/b][/i]

[i][b][b][i]yemek3.jpg
[/b][/i]

[b][i][b][i]Kötüde olsalar, sırf birlikte geçirdiğimiz için oralardan sev birlikte yürüdüğümüz yolları.[/i][/b][/b][/i]
yol-11.jpg
[/b][/i]

[b][i][b][i]Kalabalıkları da sev. Hatırla birlikte o kalabalıkların içinde trafikte sıkıştığımızı. Kimseyi fark etmediğimiz günleri. O günden sonra kalabalıkları sevdiğimi düşünerek sev beni.[/i][/b][/b][/i]

[i][b][b][i]insanlar.jpg
[/b][/i]

[b][i][b][i]Söyleyeceğimi zannettiğin sözcükleri söyleyerek söyleyeceklerimi ipotek altına almadan sev beni.[/i][/b][/b][/i]
Ruzgarla-Konusanlar_6.jpg

[/b][/i][b][i]Her daim güvenerek, ama hiç gitmeyeceğimi sanarak değil her an gidecekmişim gibi sev beni.[/b][/i]

[b][i]30412242cw0dz1.jpg[/b][/i]

[b][i]İyi olduğuma emin olsan bile nasıl olduğumu merak ederek sev beni.[/b][/i]

[i][b]d1140538501kama11kg8jr9.jpg

Nazlandığımı anlasan da şımart [b][i]beni. [/b][/i]

[b][i]Senden başkasına şımarmayacağımı bilerek nazlandır beni.[/b][/i]

[b][i]sevgiliye_hediye.JPG[/b][/i]

[b][i][b][i]Zorlandıklarımı benim için kolaylaştırmadan, ama omuz vererek sev beni.[/i][/b][/b][/i]

43549351ys9kt4.jpg
[/b][/i]
[b][i]Aşkı sende yaşadığımı, senle birlikteyken anlayarak sev beni.[/i][/b]

[b][i]HC9CTePSf8.jpg[/b][/i]

[b][i][b][i]Gittiğimde artık sadece önümdekileri yaşayabileceğimi düşünerek seni geride bırakmak istemediğimi anlamaya çalışarak sev beni.[/i][/b][/b][/i]

F2PaDAP2Pm.jpg

[/b][/i][b][i][b][i]Sorgulamadan, şüpheye düşmeden, sınırlar koymadan, özgürlüğümü kısıtlamadan sev beni.[/i][/b][/b][/i]
[b][i]7EzIPE1enE.jpg

[/b][/i][b][i][b][i]Kırgınlıklardan sonra beyaz bir sayfa açtığımı, ama başka beyaz sayfalar açmak istemediğimi hissederek sev beni.[/i][/b][/b][/i]

[i][b][b][i]231358421b7206eb38ari2.jpg
[/b][/i]

[b][i][b][i]Soğukta üşüyecek, sıcakta terleyecek kadar...[/i][/b][/b][/i]
kardelen.jpg

[/b][/i][b][i][b][i]Seninle gittiğimiz yerlere bensiz gittiğinde "yanımda olsaydın keşke" diyecek kadar.[/i][/b][/b][/i]
[b][i]4g5gbypye6uq2.jpg

[/b][/i][b][i][b][i]Meyve tabağındaki meyvelerin kötüsünü yiyip iyisini bana bırakacak kadar sev beni.[/i][/b][/b][/i]

[i][b][b][i][b][Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayın.]
[/b][/b][/i]

[b][i]Çok sevdiğim çikolatayı sadece seninle paylaştığımı anlayacak kadar çok sev beni.[/b][/i]

[i][b]chocolade.jpg

[b][i]Yapmak istediklerim sana ters gelse de sırf ben çok istiyorum diye yüreklendirecek kadar çok sev beni.[/b][/i]

1410d38egd7gz8ur8.jpg

[b][i][b][i]Yanlış anlatsam da, doğrusunu anlayacak ve yüzüme vurmayacak kadar sev beni.[/i][/b]
[b][i]Dahası; kimseyi sevmediğim kadar sevdiğimi bilerek sev beni.[/b][/i]
[/b][/i][/b][/i][/b][/i]
Seviyorum séni Biricigim ..

Mükemmel bir paylasimdi ..
Güzel yüregine saglik ..

Sevgiyle Kal ..(:
sende seviliyosun bu kalpte biricigimm.....seviyorumm ve sevicemm

tşk ederim bu güzel yorum için canım benim..
sevgiyle kallSmile
Çok Hoş Olmuş .....Teşekkürler ...

Sevg ...
benden sonsuz tşklerr..
mutlukla kalınSmile