:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ben seni ?zlemi?im
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
anar1estq5.jpgBEN SEN?
?ZLEM???M
?iir tad?ndayd?n sevgiliSu gibi yudum yudumHava gibi nefes nefesEkmek gibi dilim dilimBen seni ?zlemi?im…G?zbebeklerinde y?z?m?Dudaklar?nda ad?m?Hayalinde d???m?Can?m deyip g?l???n?Ben seni ?zlemi?im…
Ni?in dolar g?zlerimNi?in bulurdum benHer ?ark?da seniNi?in her h?z?nl? ?iirDerinden da?larm?? y?re?imiBen seni ?zlemi?im…Yoklu?unda ?? gece Titredi?ini elleriminDelice ?arpt???n? Yaral? y?re?iminSaklasam bilmeyeceksinBilmelisin ki bir'sinHer an benimlesin Ben seni ?zlemi?im… Nereden baksan ayr?l?kNereden baksan yoksullukNereden baksan sensizlik?l?m gibiymi? banaYa?ay?p bilmeliymi?imBen seni ?zlemi?im…Uykusuz gecelerde kalmay?Senle sevdalara uyanmay?Yang?nlarda suya kanmay?Yeniden sana sevdalanmay?Ben seni ?zlemi?im… Ayr?l?k nas?l olurdu?l?m gibi yoklu?unSensiz gecelerde benimBir ?ey var fark?nda oldu?umYan? ba??mda iken ?zlemi?imBen seni…
cevabını bildiğin bir çok soru sorarak özlemi anlatmak eline sağlık canımcım.....
evet canım aynen öyle sağolasın can kuzimmmmm Smile
yaaa bendeee özledımmmmmmmmmmmSadSadbirini amaa!!!paylasım ıcın saol
bişey değil canım özlemek güzeldir ama zor .....
hemdee cokk resmen gunlerıı sayıyorumm yaa yanı senı cok ıyı anlıyoruımm
say say o günler geçmez ama sonunda kavuşursun canım...
ewett o gunuu beklıyorumm zatenn aga yaa ınsallhh sendee kavusursunn sorun ne bılmıyorum amaa..inşllh kawusursunnWink
sağol canım inşallah sende en yakın zamanda kavuşursun..ama benim için imkansız artıkk...hatta imkansız ötesi....
yaaaa oylee mıı uzuldumm bak sımdıı anlatmak ıstermısn belkıı yardımcı olurum sana hee?!!
Sayfalar: 1 2