:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: arkadaslar lutfen bakin !!! onlarda bizim kardesimiz :'(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
arkadaslar belkide aranizdan bazilarinin bilgisi vardir soyleyecegim konu hakkinda sizlerle paylasmak istedim
evde kullanmadiginiz elbiseler cecenistana gonderilecek biliyorsunuz onlarda aci bir savasin magduru yillardir
ve bende bir cerkez olarak bunu paylasmayi kendime bi gorev bildim
eger ilgili olan arkadaslar varsa bulundugu illerdeki kafkas derneklerine bas vursunlar lutfen onlar gercekten zor durumdalar :'(
kkvq8.jpg

38.jpg

KhedasmotheroutsidetentSmall.jpg
duyarliliginiz icin hepinize tesekur ederim :')
......................................
haklısın ablam ama ilk kendi ülkemizdeki açları açıkları halletsek sonra şey etsek
yanlış yorum mu yapıyorum acaba Sad ama üzülüyom
canim kendi ulkemizdekilere yapmiyalim demiyorum ama orda kendi ulkeleri icinde bile yardim edecek kimseleri yok o zavallilarin kendimizede yardim edelim ki zaten ben demedimki para falan
sadece kullanmadiginiz kiyafetler gonderiliyo ki biliyormusun onlar ne sartlarda senelerce savas veriyolar egerki ben gercekten elimde olsa ve deselerki git savas gider onlarla savasirdim bu gune kadar elimizden geleni yaptik kendimizce sadece sizlerlede paylasmak istedim Sad
çok güzeL bi konu bayram bayram karartin içimiizi Big Grin
Hakkaten saka bi yana yardimci oLmak Lazim allah korusun ayni
duruma düsseniz eL uzatan oLmasa nasiL çaresiz yaLniz hissedersiniz
kendinizi bu KardesLerimizide unutmamak Lazim ...
Suna bakin kimisi bayrami ne haLde bekLiyor kimisiDe iste bu haLDe :S
evet onlarinda bayrami bugun onlarda musluman ama bize bak bide onlara :'(
evet yıldız gozlüm teşekkür ederiz
keşke herkes hepmız bole duyarlı olalım
emegine sağlık.........
reklam değilse çok güzel bir düşünceee....
haklısın diyecek bir şey yoq güzel bir konu...
Sayfalar: 1 2 3 4