:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: - AlıŞıYorMuŞ İnSaN -
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
alyormuqz2.jpg

Sen gittikten sonra hatıralarına sığınıyorum….

Kulaklarımda hala sesin, bitmesini istemediğim şarkı gibi uğulduyor . Diğer taraftan gözlerimin içine bakışın dolanıyor beynimin bir taraflarında. Ne düşünsem, nereye baksam hep “[SIZE=7]SEN” … [/SIZE]
[SIZE=5]Son gülüşün,

son bakışın,
son sarılışın
ve
SoN ………….

O gün anlamalıydım aslında içime oturan sebepsiz özlemden .. ilk defa sana bakarken içim acımıştı. Yanımdaydın ama içim acıyordu.. sebepsiz … Sanki bir daha göremeyecektim seni .… bu gidişin dönüşü olmayacaktı sanki . ama yinede konduramamıştım senle ayrı düşmeyi kalbime … ayrı kalamazdık biz . olmazdı bu kalp sensiz ..

Gittin ..
Arkanda ıslak bir gül bırakarak tek kelime etmeden gittin …
Ben sadece arkandan baktım ..
Kal diyemedim bile …

Elimde ne bir adres ne bir telefon .. sana dair hiçbir şey ..
Sonsuzluğa gitmiştin sanki ..
Yaşayamam sanıyordum ilk zamanlar …. Alışamam, nefessiz kalırım diyordum bu şehirde … Alışıyormuş insan acıya da sensiz yaşamaya da …

Sonunu getiremediğim hayal meyal hatırlanan güzel anılar var ....
Bir sahil kenarı … ve SEN … dilimizde ise bizim şarkımız … Dalgaların gelip ayağımıza dokunuşuyla başlayan dansımız …

Ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız
Ne güzeldi
Artık ne sen ne de ben
Bulamayız o günleri
Bazen düşünüyorum da
Bende yanlış bir şeyler vardı diyorum
İkimizde kıymetini bilemedik bir şeylerin ...!!!![/SIZE]
O gün anlamalıydım aslında içime oturan sebepsiz özlemden .. ilk defa sana bakarken içim acımıştı. Yanımdaydın ama içim acıyordu.. sebepsiz … Sanki bir daha göremeyecektim seni .… bu gidişin dönüşü olmayacaktı sanki . ama yinede konduramamıştım senle ayrı düşmeyi kalbime … ayrı kalamazdık biz . olmazdı bu kalp sensiz

olmazdı bu kalb sensiz
olmuyor işte beni anlamaya çalış
bıraz anlamıyorsun işte
bırakıp gııtın benı
ama omuyor
sensiz hiç birşey olmuyor
hıç birşey yardımcı olmuyor

ellerıne saglık canım cok guzellerSmile Tesekkurler
çok güzel ya yüregine sagLik tskLer ....