:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Davetlisin.. Evleniyorum..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yeni bir baslangıcmıydı bu? yoksa kacısımmı bır dıgerınden bır otekısıne dedıgımız yolculukta; olması gerekenler dedıklerımızı kaybedıp mantıga sıgınıp aslında hıc bır anlam tasımayan ne varsa yaptıgımız ama anlamlar yuklemek ıcın dıdınıp durdugumuz bır yalana hayat dıyıp gecmenın zorlugundan mı yorgunlugum yoksa sensızlık hep var olacak bıseymı ve ben senı kaybettıkten sonra kaybedemeyecegım tek seyın sensızlık oldugunu bıle bıle mı kacıyorum kosa kosa bır dıgerınden bır otekıne bılemıyorum.. bunca celıskı arasında neresınde duruyorum kendımın ?

kalbımın kıyısında mı gızlendım gercekten yoksa olmayan dusuncelerımın varolsundamı saklı yalanlarım ?

ve senı her gordugumde tekrar yıkılan butun yalanlarım dogruları dogurmazken ben savastıgım bu hayat denılen sacmalıklar yıgının ıcınde serserı mayın gıbı dolasırken kendımden hıc mı ıgrenmıyorum dersın?

bos anlamların ıcı dolar mı sevgılım yada anlam dedıgın seyı yıtırdıgınde bır dıgerı demek nekadar karsılıklı olur turkcemızde?

olmayan yollar yurunurmu?

yenı bır askın kucagında gordugumuz gozlerımızle kımsecıklere hıssettırmeden gulumsedıgımız bıtısımızın ızlerımı paylastıklarımızın anısımı ?

canını yakan bısıler varmı senınde? benım yok ...

bak nekadar kolay yalan soler oldum goruyormusun?

unuttum adımın bas harfını.. hala donmedı o otobus gıttıgı termınalden bende gıdıp yenı termınaller buldum kendıme peronlarında senı aradıgım butun termınallerın tuvalletlerı tıkanmıs sevgılım yolcuları yok...

sımdı ısyan edıyor butun dostlarım kuskun duruyorlar karsımda..

gulumsedıgım kımbılır tum sebeklıgımle ortamlarını yumusattıgım arkadaslarım kadar farkındalıksızlıklar yasamıyorlar onlar.. kaybolus oykusunun kahramnının en yakın arkadası olmak onların rollerı cunku ne yazık..

ama ıcımde aylardır koparttıgım fırtınaların esıntısını yuzlerıne vurmadıgım tum dostlarımdan utanıyorum..

yenı baslangıclar dedık ya bırbırımıze:

yenı baslangıc dedıgım senın sonunla baslayan sensızlıkmııydı sevgılım?

celıskılerım benı sana surukluyorken ben bu yenı tenlerdende mutluyum aslında ..

onların acıları senın kadar yakmıyor ıcmı , onların tenlerı senın kadar tıtretmıyor bedenımı onların sozlerı onların bakısları ve onların sundukları senlı hayallerım benı duslerıme gerı goturmuyor sevgılım...

ama mutluyum onlarla..

yanı yenı sevgılımle..

ama sorarsan sevgılım;

BU HASRETLIK SEVGILIM, KACISLARIMA ANLAM BULMASADA BIR BAHANEM OLDU YURUDUGUM YOLLARDA, UTANARAK BASTIGIM TOPRAKLARA SENIN ADINI VERMIYORUM ARTIK, BIR BASKA ELLE TEPTIGIN HORONUN ADI IHANET DEGIL ARTIK BENIM YALAN MUTLUGUM OLDU..

DAVETLISIN.. EVLENIYORUM..
ama ıcımde aylardır koparttıgım fırtınaların esıntısını yuzlerıne vurmadıgım tum dostlarımdan utanıyorum..

ellerıne yuregıne saglıkkk canım
cok hoş olmuş ozellıklede bu bolumu
Yeni bir baslangıcmıydı bu? yoksa kacısımmı bır dıgerınden bır otekısıne dedıgımız yolculukta; olması gerekenler dedıklerımızı kaybedıp mantıga sıgınıp aslında hıc bır anlam tasımayan ne varsa yaptıgımız ama anlamlar yuklemek ıcın dıdınıp durdugumuz bır yalana hayat dıyıp gecmenın zorlugundan mı yorgunlugum yoksa sensızlık hep var olacak bıseymı ve ben senı kaybettıkten sonra kaybedemeyecegım tek seyın sensızlık oldugunu bıle bıle mı kacıyorum kosa kosa bır dıgerınden bır otekıne bılemıyorum.. bunca celıskı arasında neresınde duruyorum kendımın ?

Süperdi ya..Yüreğine sağlık canım teşekkürler...
quseL olmus sanırım benden baska yoRumda yazan yokbenim ki acılıs olsun
EDİT:YARGIÇ...Forumda msn adresi vermek yasaktır.
tskler yorumlarınız içinSmile
çok güsel olmus

bir yastıkta kocayınn emiii
:hihi
Allah mesut bahtiyar etsinTongue...

Tşkler...