:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: BeNLi cÜMLeLeR KuRMa..SeVMe BeNi..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ben’li cümleler kurma… yazılarına düşmesin karanlığım… içimdesin kanıyorum… beyaz sayfalarına bulaşmasın kirli kanım… sevdim seni… kendime bile itiraf etmekten korkacak kadar sevdim… bu yüzdendi senli cümlelerimi en derinime hapsedişim… bu yüzdendi uzanan elini görmezden gelişlerim… bu yüzdendi "gel" deyişlerini duymamazlık edişlerim…

Sevdim seni… nedensiz, beklentisiz, gerekçesiz, tanımsız… sevdikçe korktum kendimden… sevdikçe uzaklaştım senden… yeni hayaller, yeni düşler kuramayacak kadar yorgunum… sevme beni, benim bezmişliğim değmesin sıcacık yüreğine…

Sevme beni, korkuyorum… Alışık değilim bana dair yazılar yazılmasına… Bugüne kadar hep bendim içini döken beyaz sayfalara başkaları adına… Hep bendim satır satır kanayan…Şimdi senin satır aralarında kendi adımı hecelemek hiç görmemem gereken mavi bir düşü anımsatmakta… Bu düşe dalmak istemiyorum… Çünkü biliyorum, her düş karabasana dönüşmeye mahkum… Biliyorum her düş apansız bir uyanışla son bulmakta… Bu düşe dalmak istemiyorum, bu düşten uyanmak istemediğim için…

Sevme beni, korkuyorum… Bu ruh, bu yürek alışık değil yaralarının sarılmaya çalışılmasına… Ömrümce içimi cam kesikleriyle lime lime edenlere koştum ben… Benden beni çalıp geri vermeyenlere uzandı ellerim yıllarca… Hep bekleyendim, hiç olmadı bekleyenim… Şimdi ne olursa olsun bekleyenim olacaksın biliyorum ama inanamıyorum… Bilip de inanmamanın nasıl olduğunu sorma bana… Yine, ben anlatmasam da beni anlamana sığınıyorum…

Sevme beni, korkuyorum… O kadar uzun zaman beklentisiz, karşılıksız sevdim ki insanları ve o kadar uzun zaman beklentisiz, karşılıksız sevilmeyi bekledim ki, artık yitirdim inancımı… Artık onlardan biri olmak için kendime rağmen kendimle cebelleşirken çıktın karşıma… Sevme beni, kendime geri dönmemeliyim…

Sevme beni, korkuyorum… Korkumdan yazmadım sana bunca zaman… Korkumdan içimdesin… Ben’li cümleler olmasın satırlarında….Okuyunca içim içime sığmıyor… Yansımamı sende görmek yüreğimi yakıyor… Sen yazdıkça, çok eskide kalan bir masal belli belirsiz benliğime süzülüyor…

Sevme beni, korkuyorum… Şimdi zamansızlıklarımda boğuluyorum… Gereksiz meşguliyetler yarattım dünyevi istekler adına… Kaçışımı kolaylaştırsın diye önemli insan rollerine büründüm ahmakça… Kendimi kandırıp, kendimden kaçıp kaybolmanın, yok olmanın, hiç olmanın derdindeyim… "Ben" olarak tutunamıyorum…

Sevme beni, korkuyorum…

Sevme beni, "Beni sevme" derken içimi parçalıyorum, içime kanıyorum…

Sevme beni, hak etmiyorum…

Sevme Beni...
Şimdi senin satır aralarında kendi adımı hecelemek hiç görmemem gereken mavi bir düşü anımsatmakta… Bu düşe dalmak istemiyorum… Çünkü biliyorum, her düş karabasana dönüşmeye mahkum… Biliyorum her düş apansız bir uyanışla son bulmakta… Bu düşe dalmak istemiyorum, bu düşten uyanmak istemediğim için…

yuregine saglik canim
Okuyan gözlerin dert görmesin canım..Sağol..
Sevme beni, korkuyorum… Korkumdan yazmadım sana bunca zaman… Korkumdan içimdesin… Ben’li cümleler olmasın satırlarında….Okuyunca içim içime sığmıyor… Yansımamı sende görmek yüreğimi yakıyor… Sen yazdıkça, çok eskide kalan bir masal belli belirsiz benliğime süzülüyor…

yazma benlı cumleler ıstemıyorum
senı hatırlamak zor gelıyor
kendımle baş edemıyorum
artık yırtıp atasım gelıyor
yazdıgım şiirleri satırları
yeter artık yeter
benli cümleler kurma

ellerine saglık canım yuregıne saglık çok guzelllllSmileSmileTeşekkürler
ben teşekkür ederim canım..

Beğenmen beni mutlu etti..Wink
çok Güzel Olmuş Yüreğine Sağlik...
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben teşekkür ederim canım..

Beğenmen beni mutlu etti..Wink
rıca ederım o yazan ellerıne saglık canım benımSmile
Teşekkür ederim..

Yüreklere dert uğramasın..
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim..

Yüreklere dert uğramasın..
ınsallah canımSmile
RIFAT BENAY
quseL OLmus Tebrik Ederim

Birde ASadakina baKIn ..?

GÖRURSEM

BİR qun qörursem seni sahilde kıyıda kosede diYe içini yakacak ve hiç çıkmayacak bir sözLe seni kalbinden vurmaq isterdim bunu basaramadım seni sahılde qörduqum o an kendime qelemedim anladım ki seni ben coq sewmişim sunu ben coq iyi anladım ki yaptıklarından sonra boynunu yere eyıp utunıp sıkılıp saqa sola baqman bana karsı ezik olman sana diyecek söz bıraqmıyor eqerki seni bana soracak olurlarsa sunu unuTma hayatımda bir kişiYi sewdim o da sensin eylenilecek deqil ewlenecek kısdın bana qöre yıktın daqıttın herseYi ve soranlar bilsin qi bir sewdiqim wardı su qörduqunus iskelede oturup saatlerce dusundum onu ve dalgalarla birlikte kalbime qöMdum biten askımIN sana olmas faydası bunu örenmeK istersen ki bana soranlardan sana o iskeleyi qöstersinler santim santim dalga dalga nefesim her dalgada qözyaslarim war elveda sewdiqim elveda tek dileqdin oldun elin yolun acıq olsun muTLUluklar dilerim

EDİT:YARGIÇ...Forumlarda msn adresi vermek yasaktır.
Sayfalar: 1 2