:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Delirmenin Bile Senli Bir Sebebi Olsun İstiyorum!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hani olmaz ya, olsun istiyorum!!! Çık gel, istiyorum!!! ONCA ACIYI,ONCA SIZIYI, BU ANI GÖRMEK İÇİN YAŞADIN DEMENİ İSTİYORUM!!!... Ansızın öyle bir gel ki, hasretinle deli olmadan, seni gördüğüm an delireyim istiyorum!... DELİRMEMİN BİLE SENLİ BİR SEBEBİ OLSUN İSTİYORUM!...Anladın mı, SENLİ BİR SEBEBİ...
Nasıl özlemektir ki bu, aynadaki gözlerimde bile senin gözlerini görüyorum...
Mevsim ne olursa olsun, her sağanak yağmurda, sana koşuyorum ben, yalın ayak bir çocuk masumluğunda...

Yüreğime sığmayan aşkını, beynim almıyor!...Geçen bunca zamana rağmen,içimde küllenmeyen aşkın!!! Seni görsem, seni duysam, bunca özleminle hasretinle doluyken, olduğum yere düşer bayılırım herhalde!...
Sen bilirsin yüreğimin kumdan kalelerini!!! Güçlü gözüken ama bir o kadar da duygusal yürek kalelerim...
Özgürlük diye satır satır bağırırken, ömrümün en büyük esaretini seninaşkınla giyinmişim üzerime!!! Hasretin çekilecek dert değil,Sevgiliiiiiiiiii!!!...
Rüzgarlar kokunu getiriyor burnuma, hasret kilitliyor kalp kapılarımı...
Dağ tepesinde kekik kokusu, gün ortasında yağmurla gelen toprak kokusu, geceleri parmaklarıma sinmiş sigara kokusu oluyor kokun!!!
Hasretin beyaz sayfalardaki mürekkep izi, gözümden akıp ağzıma gelen gözyaşlarımın tuzlu tadı oluyor!...
Sen geliyorsun rüyalarıma, EŞKİYA URBALARINLA...
Hasretin düşüyor, en yıldızsız gecedeki dolunayın gözlerine... Sesingeliyor kulaklarımaa... Gecenin en sessizliğinde, yüreğimi delip geçenbir mermiye benzeyen sesin...
Kulağıma gelen senin sesin mi yoksa, hasretinle yüreğimde kopan fırtınaların sesi mi, inan bilmiyorum!!!
Gözlerini görüyorum, gözbebeklerimde... Hasretinle baştan ayağı sen olmuş hallerimde!
Hani olmaz ya, olsun istiyorum!!! Çık gel, istiyorum!!!
ONCA ACIYI, ONCA SIZIYI, BU ANI GÖRMEK İÇİN YAŞADIN DEMENİ İSTİYORUM!!!...
Ansızın öyle bir gel ki, hasretinle deli olmadan, seni gördüğüm an delireyim istiyorum!...
DELİRMEMİN BİLE SENLİ BİR SEBEBİ OLSUN İSTİYORUM!...
Anladın mı, SENLİ BİR SEBEBİ.
Nasıl özlemektir ki bu, aynadaki gözlerimde bile senin gözlerini görüyorum...
Mevsim ne olursa olsun, her sağanak yağmurda, sana koşuyorum ben, yalın ayak bir çocuk masumluğunda...

BOLE MASUM SEVGILER KALMADI BU ZAMANDA
ÖZLEMEK BİLE KALMADI
SEVMEK KİYMET BİLMEK
YALIN AYAKLA HİÇ BİRŞEY DÜŞÜNMEDEN ONA KOŞMAK
ARTIK ÇOK ZOR OLMAYA BAŞLADISadSad

EMEÄžİNE SAÄžLIK ÇILEK COOOOK GUZEL YAZAN ELLERINE SAGLIK

SEN SAGOL CANIM BENİM SEVGİYLE KALSmile
Bu gece uyuyamazsın sen!
Çetin bir sızı sarar odanı,
sen şimdi ağlarsın da...
Umutsuzca akıtırsın göz yaşlarını.

Radyonu açmış şiirler dinliyorsun,
elinde kalem... Kadere sitem ederek
yalnızlığına dizeler arıyorsun
şarkımızı söyleyerek...

mg_gul_resimleri_8.jpg

Bu gece üşüyeceksin biraz
anılar gelip seni vuracak, üzüleceksin.
Isınmak için güneşi bekle
bazı geceler soğuk eserim, bilirsin.

Gece sana emanet...
Bu şehri bir kez daha terk ediyorum,
gelemediğin bir yer vardı hani
İşte oraya. Yine gurbete düştü yolum...

Ve bu gece seni uyku tutmaz
Biliyorum....
Özgürlük diye satır satır bağırırken, ömrümün en büyük esaretini seninaşkınla giyinmişim üzerime!!!

Yüreğine sağlık canım..
cok harika ya yuregine saglik icimi sizlatti bilmem neden Sad