:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: fenerlinin bilmediği harfler:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir müfettiş,ilköğretim 2. sınıflardan birine teftişe gider.Arka sıralarda oturan mahçup bir öğrenci dikkatini çeker.
-Kalk bakalım evladım.Alfabemizde kaç harf var,sayabilir misin?
Öğrenci "25" der ve başlar tek tek saymaya.Ancak 4 tanesini söylemeden geçer.Müfettiş;
-"Olmadı,29 hafr olması lazım" der ve tekrar saymasını ister.Öğrenci harfleri tekrar saymaya başlar fakat sonuç yine aynıdır:"25".Bu sırada uyanık bir öğrenci söz alır;
-Öğretmenim o fener'lidir.U,E,F,A yı bilmez …:yikildim::yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
T.Ü.R.K.İ.Y.E K.U.P.A.S.I da bilemezler abla en azından 23 yaşında olmayanlar hariç yoksa 24müydü Big GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin zuahaha
AhahaBig GrinBig Grin...
Muahaha Big GrinBig Grin
ayyyyy sıbel abla alemsınn:yikildim::yikildim: saoll paylaşım için
(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
T.Ü.R.K.İ.Y.E K.U.P.A.S.I da bilemezler abla en azından 23 yaşında olmayanlar hariç yoksa 24müydü Big GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin katııyorum sana ..Big GrinBig GrinBig Grin
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayyyyy sıbel abla alemsınn:yikildim::yikildim: saoll paylaşım için
sağol nergizim..D:Big Grin
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin zuahaha
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AhahaBig GrinBig Grin...
fener olunca gülmemiz için sebepler çok Big GrinBig Grin