:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: onlar senın herseyınn
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
bı ınsan aılesını kucuk gorebılırmı yaa:S:S nasıl olur bu onlar senı buyuttu butun ımkanlarıylaa ıyı veya kotu sonucta o senın aılen ne dıye kucuk goruyosun o ınsanları utanmıyomusun o sozlerı soylerken cahıl olmaları bılmemelerı onların sucu deıl onlar aslında senın bılmedıgın bırcok seyı bılıyor farkındamısn AngryAngry
o senın herseyınn [SIZE=7]aılen[/SIZE]
bunu okuyupta boyle yapan yoktur ama tanıdık falan varsa uyarın en azındann ya ınsanın aklı mantıgı almıyo nasıl kucuk gorursun ınsanları vede bunlar aılense ben cok sasıyorumm yanıı bu sadece bnm dusuncem bnm dogrularım
bende uyuz oluom Big Grin
ezgide yanimda (yildiz_gozlum) oda uyuz oluomus Wink
aynen katılıyorum sana umarım böyle insanlar yoktur insanları küçük görmek geçekten çok kötü birşey hele seni büyüten bugünlere gelmeyen aileni o şekilde görmek çok büyük saygısızlık böyle güzel bir noktaya değindiğin çok tşk ederim sana
hadı hepberaber uyuz oldukk
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen katılıyorum sana umarım böyle insanlar yoktur insanları küçük görmek geçekten çok kötü birşey hele seni büyüten bugünlere gelmeyen aileni o şekilde görmek çok büyük saygısızlık böyle güzel bir noktaya değindiğin çok tşk ederim sana
tabı yhaa demı muratt abıı
adda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabı yhaa demı muratt abıı

aynen canım aynen
demı ama---------
bende uyuz olmazsam olmaz şimdi uyuz olunmucak gibide değil ki
demı amaaaaaaaaaaa
Bi insan ailesini küçük görüyorsa veya utanıyorsa o insan değil hayvanın ta kendisidir.
Sayfalar: 1 2