:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: gozlerin !!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[b]1302374853ce0.jpg[/b]

[b]GOZLERIN [/b]

[b]Gozlerin o gozlerin var ya iste ilk bakis ilk yuregimi yakisi Gozlerin sanki asirlardir bekledigim bir siirin sayfalari gibi enderin en ucra koselerine girebilen o gozlerin Oylesine masum oylesine gururlu ve oylesine Asi ve en derin denizler gibi hircin ofkeli Ve sevgi dolu huzun dolu gozlerin oylesine dalmisimki gozlerine Gokyuzunun tum yildizlarindan birer, birer topluyorum sanki Gozlerin aah o gozlerin yokmu beni yuregimden vuran sevgimi haykirmama neden olan beni benden alan bu anlamsiz gunlerime neþe katan Yoklugunda seni aratan ozleten ozledikce sana gelmek icin Butun yolari asmak engelleri gecmek isteyen o gozlerin Yuregime bir kursun gibi isleyen seni yanliz gecelerime getiren Bir nefes kadar yakinim da olmani saglayan seni tum ruhumda hissetmeme neden olan Ve seni ne kadar cok sevdigimi ogreten aah o gozlerin varya Olumune adini kalbime kaziyan o gozlerinin ...[/b]

cok gusel jnmmm Smile goslere baq bea Smile elıne saglık jnmmm
tskler cnm Smile
1302374853ce0.jpg

VAyy be bu gozler bende olcakki
buarada yazida harikaydi Wink
Eskiden olsa sineye çekerdim yine Sırf kırmamak için sevgiliyi Oysa yaralarım sevdaya dair, aşk kokar.. Kusuruma bakma sevgili Dün akşama doğru Gülen yalancı gözlerimle sana Sevdiğimi söyledim
Affet...

Sevgi bu olmamalı...

Yüreğine Sağlık YILDIZ GÖZLÜM
okuyan gozlerine saglik cnm Smile