:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: kiraladığı ata tecavüz etti
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Kaynak :H?rriyet Gazetesi Olay Tamamen ger?ektir,eee buras? t?rkiye

Bolu’nun do?a harikas? Abant’ta tatil yapan makine m?hendisi 34 ya??ndaki H.F.Y.T, binmek i?in kiralad??? ata ormanl?k alanda tecav?z ederken yakaland?. Ayn? ki?inin 15 g?n ?nce de ayn? at? kiralad??? anla??ld?.

GE?EN per?embe g?n? H.F.Y.T, tatilcilere at kiralayan D.Y’den kiralad??? at ile gezintiye ??kt?. At sahibi D.Y. 15 g?n ?nce de kendisinden ayn? at? kiralayan m??terisinden ??phelenerek arkada?lar?yla takibe ba?lad?. H.F.Y.T, Abant’?n ?st taraf?ndaki ?rencik Yaylas?’n?n bulundu?u ormanl?k alana g?t?rd??? ata tecav?z ederken, D.Y. ve arkada?lar? taraf?ndan su??st? yakaland?. K?yl?lerin haber vermesi ?zerine gelen jandarma, H.F.Y.T’yi g?zalt?na ald?. "Hayvana cinsel istismar" su?undan Mudurnu Cumhuriyet Savc?l???’na sevk edilen H.F.Y.T. ifadesi al?nd?ktan sonra serbest b?rak?ld?. Zanl?n?n hakk?nda dava a??l?p a??lmamas?na daha sonra karar verilecek. Abant’ta tatilcilere at kiralayarak ge?imini sa?layan D.Y, jandarmaya verdi?i ifadesinde, ayn? ki?inin 2 hafta ?nce de at?n? kiralad???n? anlat?rken, "M??terinin hareketlerinden ??phelendim. Bunun ?zerine arkada?larla birlikte takip etmeye ba?lad?k. At ile birlikte ormanl?k alana do?ru gitti. Orada su??st? yakalad?k" dedi.

[COLOR="Blue"][SIZE="4"]
-_YORIMLARINIZI BEKL?YORUM_-
***ARKADA?LAR BEGEND?YSEN?Z VE PAYLA?IMLARIMIN DEVAMINI ?ST?YORSANIZ L?TFEN TERAZ?YE TIKLAYIN***
[/SIZE][/COLOR]
çüşşşş artık yani.
ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ben bu konuyu paylaşmıştım ama kmse bakmmıştı Sad
heralde görmemişlerdir çünkü bende görmemiştim kusura bakma ...
Smile Smile Smile Smile
:d :d Smile Smile
ehuehuehuehu hoş adam kendini boş zannet miş galiba ehuehue Smile
adamda at bagımlılık yapmış ama yakalanmasaymış atın müptelası olacakmış ...
ohaaaaa hakkaten buna benzer çok şey duyyom igrenççççççç iyyyyyyy saol
Sayfalar: 1 2 3