:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Neden ???
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Neden ... ???

İnsanın sorumlulukları olması lazım , İnsan ki seviyorsa sevmenin sorumluluklarını bilmeli , aşkısa aşkın . Düşünüyorumda neden bu sorumsuzluk , bir anlam vermek çok güç .

Sanırım hata bende , çokmu eleyip sık dokuyorum acaba diye düşünüyorum . Çok mu eğiliyorum bu konulara . Çokmu düz bir çizgi istiyorum . Bir defada olsa bunun yanlış olduğunu gerçekden düşünüp bir kanıya varsam , inanın herşeyi komple değişmeye hazırım . Lakin bu bana hep mutluluk ve yaşamın en güzel olan yanını verdi .

Şimdilerde düşünüyorum , hem seni hemde sensiz olan rahat günlerimi , yanlış nerde bulmak için , o yanlışı ortadan kaldırmak için . Buna eminmiyim , gerçekden eminim , düşünüyorum işte . Bazen anlayamadığım zamanlarda oldu , es geçtim mutlu olsun diye , fazlası bana ve yüreğime zarar verirdi , bunu düşünememişdim gibi , şimdilerde düşünür oldum . Peki neden ??

İnsan sorumluluklarını bilmez mi ?
İnsan sevgisine sahip çıkmazmı ?
İnsan sevildiği yüreğe eğilmezmi ?
İnsan sevdiğini üzermi ?
İnsan sevdiğinin sevmediği şeyleri yaparmı ?
İnsan seviliyorsa bunun kıymetini anlamazmı ?

Çoçukmusun sen eyy yar ...!!!Evet çoçuksun hemde çok saf ve bilinçsiz bir çoçuk . Azcık akıl olsaydı sende sevginin değerini bilirdin , sapa alınmaz fuzuli işlere kendini vermez , bir hatanın daha eşiğine girmez , sevdiğini beklerdi . Sen ne yaptın ? Boşver sen hiç bir şey yapmadın ...

Not :

Az önce bir dostun bana anlattığı yaşamı buydu . Üzüldüm ona , hemde çok . Çünkü o çok seviyordu , sevilyordu . Belkide sevildiğini sanıyordu . Yazık bu sevgiye , bu emeğe ve bu yüreğe ...

Dostum işte yaşam bu , işte yaşamın içinde olan şimdilerdeki sevgi ve aşk dedikleri iğrenç duygu bu . Üzülme diyeceğim ama fayda etmeyecek biliyorum . Allah sana sabır versin , zor , zor , zor .....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
işte yaşamın içinde olan şimdilerdeki sevgi ve aşk dedikleri iğrenç duygu bu
Malesef öyle...

Cok güzel bir yazi, icten yazilip, birseyler anlatilmaya calisilmis ..
Yüregin dert görmesin .. Yüregine saglik ..

Tesekkürler..
Sevgiyle Kal ..
Teşekkürler .....
yüregine sagLik Bu zamanda gercekten gercek aski bulmak cok zor seviyorsun sevilmiyorsun hep boyle oluyor
Çoçukca şeyler bunlar ...yazık .....
yuregine saglik cok guzel otesi cok anlamli haklisin ustelik
Çok sağol ... Kişiye yazık olmuş ama ona üzülüyorum ....

Sevg ...
Peki neden ??? Bu soruya cevap alamadım ......

Sevg ...
teşekkürler güzel bir yazı olmuş...
Ben teşekkür ederim ...

Sevg ...
Sayfalar: 1 2