:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen Giderken
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yıllar var ki; Kırgınım, dargınım sevmelere.

Boşlukta yaşadım hayâtımı,

Erteledim özlemlerimi,

Hayâllerimi,

Hep içime attim. yüreğimde büyüttüm,

Acılarımı!

Ben hayâtı yaşamadım,

Hayât beni yaşadı.

Acımasızca...

Yanlızlık çöktü akşamları odama,

Sen yoktun!

Buz kesti vücudum, soğuk geceleri,

Sensiz sabâhladım.

Ölümüne yaşadım sensizliği,

Tâ... Derinlerde!

Sessizce gözyaşlarımı akıttım içime,

Kömür karası geceler yaşadım,

Yıllarca...

Vedâ gecesinde hayâtı son kez yaşamıştım,

Seninle.

Vurdun prangaları giderken,

Ölümüne

____TaTLı_ÇocuK____
teşekkürler....
Ben teşekkür ederim saol ..
güzeldi tatlı çocuk yüregine saglık yüreginden mutluluk eksilmesinSmile

mulherbrilhabv2.gif

Gittiğin günden beri tek bir kelime konuşmadık seninle. Giderken seninle gitti taze baharlarım. Yetim kaldım mevsimlerin koynunda. Gözlerindeki sıcaklığı aradım güneşin sınırsız coğrafyasında. Seni sordum memleketimden göçen turnalara. Ama bulamadım seni. Yüreğimin derinliklerinde. kaybetmiştim seni. Aldığım nefeste, hayata bıraktığım her gülüşte seni aradım. Bulamadım işte. Ucube binaların nemli duvarlarına dayanıp sana ağladım. Dudaklarımı kapatıp kelimelerimle yalnızlığına ağladım. Ama hiçbir zaman ne kadere ne de sana isyan ettim. Gittin diye hiçbir zaman suçlamadım seni. Varlığına küfürler edip arkandan beddualar savurmadım hiçbir zaman. Gitmiştin beni “ sensiz “ bırakarak. Gitmiştin aramızda yaşananları bir kibritle zamansız yakarak. Ama gittin diye hiçbir zaman unutmadım seni. Yokluğuna inat yaşattım seni. Gittin diye bir ikindi vakti kefensiz satırlara gömmedim seni. Varlığın bana hiçbir zaman acı vermedi ki ben seni gidişinle suskunluğuna gömeyim sevgili…Seni “ sen “ diye sevdim ben. Varlığına inat yokluğunda bile sevdim seni. Sana duyduğum sevgim bir günlük olsaydı eğer; seni “ sensizlikte “ bile yaşatmazdım sevgili. Seni hiçbir zaman “ acılarımın metresi ” diye sevmedim ki ben. Ben yüreğindeki sıcaklığı, tenindeki saklı baharları ve gözlerindeki ıslak gözyaşları sevdim. Seni hep " aldığım nefes " bildim. Yüreğime dokunduğun için, yarım bir adamı sevginle tamamladığın için sevdim seni...
Bir şiir bir geceye değer,
Bir şiir bir uykuya değer,
Bir şiir bir uyanmaya değer,
Bir şiir bir sigaraya değer,
Bir şiir bir rakıya değer,
Bir şiir bir şarkıya değer,
Bir şiir bir türküye değer,
Bir şiir bir ağrıya değer,
Diye-diye..
Meğer.

teşekurler ellerine saglık....

vakti gelince,bahanesi bulunur ayrılığın
çok önceden söylenmiş sözler gelir akla
eksiksiz hatırlanır
ayrılık olacak ya..
olsun olsunda adam gibi olsun
ayrılıklarımız bari adam gibi olsun
yalansız olsun

gideni zorla tutamam
git gitte,pat diye gitme
pat diye gelmedin çünkü
birbirimiz için ne mücadeleler verdik ikimizde...

git gitte,hemen gitme..

Saolun Ben teşekkür ederim...!!