:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: merhaba
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhabakosedekigolgehazjg0.jpg

[SIZE=6]Merhaba!Merhaba! doğan gün dal uçları tomurcuklar dağların esen rüzgarı sığırcık kuşlarının sevinci bahar güneşe koşan çocuklar merhaba! Merhaba! güzel dünya dostluk, iyilik, güzellik sevgiye susayan yürek merhamet, ey insanlık, ey barış yanakta gözyaşı ıslağı dudakta kanayan şiir kalbe dolan aşk ey sevda yolcuları can yoldaşlarım gönüldeşlerim sevgi bostanı gönlüm merhaba Merhaba! sevgi düşüm utangaç gülüşüm ilk yaşam çığlığım gelin duvağım türkü tadındaki yaşam günaydınım gül aydınlığım yürekteki sevda, gözlerdeki ışıltı dudaktaki şarkı, özlemi çekilen yarınlar İçerdekiler dışarıdakiler hasreti kanayan dostlar gelecek güzel günler merhaba! Merhaba! ağaçta göveren dal güllerin güne gülüşü yerdeki çiy, gökteki ay yağmurun çimlere dökülüşü salkım-saçak bulut yedi iklim dört mevsim evrenin renk renk cümbüşü ey aydınlık ey umut merhaba Merhaba! güneşle beslediğim sevgiyle süslediğim manolyam beyaz zambağım gönlümün sultanı dostluk diyarı ülkem sevgi bahçem, duygu pınarım hasretim, Asya’m, Anadolu’m yüreğim, sevdam, yeni gelinim merhaba

[SES]http://www.antoloji.com/siir/multimedya/redir.asp?multi=17821&gonder=OK[/SES]

[/SIZE]
gelinindim ben senin damadım nerde şimdii............